Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2010 szeptemberi lejáratú...

2010 szeptemberi lejáratú terhességi teszt tévedhet?

Figyelt kérdés
Reggel teszteltem első vizeletből és semmi. De a menstruációmnak még híre-hamva sincs. 3 napja kellett volna megjönnie.
2010. aug. 14. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

3 nap még belefér (legalább ia nálam).

De mivel még 2010. aug. van, ezért még jó.

2010. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem hinném, hogy tévedne, mivel még csak augusztus van..inkább az lehet, hogy nem félidőben fogantál, és később fogja csak mutatni a teszt..én jártam már úgy is, hogy a 10-es gupidó totál nega volt és ugyanaznap egy 25-ös erősségű meg nagyon erős pozi..pedig azt mondják a qupidó hamarabb kimutatja...milyen tesztet használtál?? Érzel valamit? Méred a hődet? Reggel mennyi??
2010. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy tévedhet, 3 nap az viszont semmi, nekem múltkor 13 napot késett, mégse vagyok terhes:)
2010. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi tünetem. Sem mellfeszülés, mellérzékenység, hasfájás. De én az első terhességemnél sem éreztem semmit. És az a furi,hogy sosem szokott késni, inkább hamarabb jön meg. Vettem egy másik fajta tesztet, majd akkor meglátom. Köszi a válaszokat.
2010. aug. 15. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!