Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt mindíg két...

Ovulációs teszt mindíg két csíkos? Vagy van hogy csak a konroll csík jön ki?

Figyelt kérdés

Most kezdtem ebben a hónapban hőmérőzni, nyákot figyelni és vettem Facelle ovulációs tesztet.

Aki régóta használja, mindíg kijön a második csík is? Vagy van hogy teljesen fehér marad az egyik?

Mikor érdemes elkezdeni? 10-12 napon vagy, ha tojásfehérjés nyák megjelenik?



2021. febr. 14. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod hány napos a luteálisod akkor a leghosszabbal érdemes számolni plusz egy nap. Szóval a szokásos ciklushosszodból kivonsz 17 napot és akkor kezded. Mivel az lh ingadozik mindig lehet két csíkos, de néha hómező is. Lh csúcs napján akár hirtelen is nagyon erős két csíkos lesz, más nap meg sokkal halványabb negatív. Sok sikert :)
2021. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2021. febr. 14. 18:04
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék új kérdést kiírni, remélem valaki még jár erre:)

Február 8-án kezdődött az utolsó mensim. Ma van így a 8. ciklusnap.

Figyelem a nyákom, meg hőmérőzök, most kezdtem ebben a hónapban.

Ma reggeltől nagy mennyiségű vizes, átlátszó nyákom van, tiszta víz a bugyim is, mert sajnos nem tettem be tisztaságit sem. Ez most termékeny nyák lehet? Csináljak ma egy ovu tesztet? Normális hogy ilyen korán lenne? Amugy 28 naposak a ciklusaim.

2021. febr. 15. 12:48
 4/13 anonim ***** válasza:
28 naposnál 11. Napon kellene kezdeni a tesztet. A termékeny nyák kicsit ragacsos nyúlós, szó szerint mint a tojásfehérje. De! Ez akár napokig is jelen lehet sokszor akár egy héttel hamarabb is. Sőt minden ciklusban más. Pl nekem soha nem volt észlelhető csak szülés után tapasztaltam meg, hogy milyen is ez a nyák. Szóval összességében csak arra hagyatkozni nem lehet.
2021. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez is átlátszó, és ahogy a neten volt kép, két ujj között szét lehet húzni.

Eddig sajnos nem figyeltem erre így azt sem tudom szokott e lenni.

És ovumat sem tudom. Augusztus óta próbálkozunk sikertelenül, ezért kezdtem el figyelni.

Köszönöm válaszod:)

2021. febr. 15. 14:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Most én is pont ovulációs teszttel bajlódom, de már a 13. ciklusnapon járok, nálam még nem volt pozitív, csak nagyon halovány eredmény... De testi jelek sincsenek. Első "ovutesztes" hónap, harmadik próbálkozós. Amit írsz a nyákról, ha a két ujjad között jól kihúzható, azaz nyúlós, mint amikor a tojást választod szét és ott az a nyúlós átlátszó rész, ami olyan nehezen megy le a sárgájáról - na pont olyan a termékeny nyák. De nincs mindenkinél láthatóan. vagyis elvileg ott belül megvan, de mégsem "jut le" észrevehetően mindenkinél. Sajnos ez sem tűpontos jelzés...
2021. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem ugye ma van a 9.ciklusnap. Nem csináltam tesztet, mert azt írják, hogy a 11. napon kell elkezdeni, ugyh várok.

A nyákom, szerintem olyan, csináltam róla képet is, de szerintem sokan rossszul lennének ha ilyet beküldenék ide, ugyhogy inkább hanyagolom :D

Ma is megvan a nyák, mellé még vizes folyás is, mintha bepisiltem volna. Ez eddig is volt mindig, csak eddig nem tudtam, hogy ez minek a jele. Méhszájam fenn van, alig érem el és puha, nyitottságát nem tudom eldönteni milyen.

2021. febr. 16. 12:00
 8/13 anonim ***** válasza:

"Eredménytelen ovulációs teszt

Ha a kontroll csíkon kívül nem jelenik meg második csík, akkor a tesztelés eredménytelen volt, második tesztre van szükség. Ezt rögtön az első eredménytelen teszt után elvégezheted."


A kérdésedre válaszolva. Nekem is volt már olyan hogy csak a kontroll csík jött ki, de most utánaolvastam, ezt találtam.

2021. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor ezek szerint mindig van második csík :)
2021. febr. 16. 12:53
 10/13 A kérdező kommentje:

Ma lett pozitív az ovu tesztem. Most tényleg másmilyen a nyákom is. Teljesen átlátszó és nyúlós. Méhszájam fenn és puha.

Az érdekelne még, hogy ilyenkor aki nézi a hőt, mikorra mutathatja az ovut? Holnap, holnapután?

2021. febr. 20. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!