Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavasszal cisztám volt....

Tavasszal cisztám volt. Duphastonal kikezeltük, azóta a ciklusom 28napos. A tüszőrepedésem pedig a 21napon van. Uh és a hőm is mutatta. Mi együtt is voltunk akkor és most vagyok a 32napomon. Mikor csináljak tesztet? Mikor érezhetem a jeleket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a 21. napon repedt a tüsző, akkor még várj 2-3 napot. Hétvégén, ha nem jön meg, akkor tesztelj. A peteérés nem a menstruáció utáni, hanem a menstruáció előtti 14. napon van, vagyis te még csak a 11. napon vagy, még nemigen ágyazódott be. Türelem, drukkolok!
2010. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia, köszönöm a válaszod.

a tüszőrepedést én úgy értem, hogy a mensi első napja a ciklus első napja, igaz?és a 14nap környékén szokott normál esetben a tüszőrepedés lenni,de nekem nem a 14. napon van hanem a 21.napon.

jól írom?

2010. aug. 17. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól írod! Nekem is a 21. ciklusnapomon volt tüszőrepedésem, aznap voltunk együtt, így fiú baba lett :-) Tesztet a 36. napon csináltam. (Mondjuk nem is sejtettem, hogy terhes lehetek). Ezen a napon már 1,7mm-es petezsák is látszott az ultrahangon.
2010. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

aztaaa, most nagyon fellelkesítettél:DDD

én most a 32.napon vagyok. akkor még várjak öt napot legalább mi?

mondták már nekem azt is mások hogy így nem is lehetek terhes hogy 21.napon van tüszőrepi és a ciklusom 28.napos.pedig tavaly már egyszer terhes voltam, csak 10hetesen elment....

a folyás lehetséges terhesség elején, ennyire elején?

2010. aug. 17. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen várj még, és igen jól írtad:) Azért írtam amit írtam (első válasz), mert írtad, hogy a ciklusod 28 napos. De nem lehet 28 napos, ha az ovu a 21. napon van, mert mensi előtt 14 nappal van:) Remélem így már sikerült érthetőbben leírnom, mit is akarok:)

Mindenesetre várj pár napot, simán lehet baba. Drukkolok.

2010. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10:57-es vagyok: Nagyon szorítok neked! Így visszagondolva, én a ciklusom 31. napján éreztem úszás után egy nagyon erős "na most jön meg" érzést, a 33. nap körül pedig hogy picit mintha feszülne a mellem. Ezen kívül semmit. De ez mindenkinél más.

Igaza van előttem szólónak. Valószínű, hogy mikor ilyen "későn" van peteérésed, akkor a ciklusod is hosszabb, mint 28 nap. Nekem is hosszabbak a ciklusaim, összevissza jött meg.

Szerintem egy-két nap múlva csinálhatsz tesztet. Mikor én csináltam, azonnal előjött a csík!

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz, remélem jó hírekkel szolgálsz majd! :-)

2010. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

most már van két csíkos tesztem:DDD

jó volt a megérzés!!!


most vagyok az ötödik hétben:DD

2010. aug. 25. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!