Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rúgtatok már be állapotosan?

Rúgtatok már be állapotosan?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy 6 hetes terhes vagyok. Ugye eddig nem tudtam (elég váratlanul jött nem terveztük ) és az elmúlt hónap elég szülinapos névnaposra sikeredett tehát sikerült egy párszor berúgni. Árthatott a magzatnak???

2021. márc. 8. 07:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
6 hetes vagy! Az még konkrétan egy lepkefing (se) . Nem lesz semmi baja....
2021. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát nálunk szilveszter meg karácsony volt mielőtt kiderült, hogy terhes vagyok. Tervezett baba, de mivel pont karácsonykor volt meg (mint kiderült már nem rendes menzesz) ezért megengedtem magamnak egy kis iszogatást. Kétségbeesetten kérdeztem a dokit, hogy ártottam-e. Ő is azt mondta hogy nem. Az első 12 hétben még nincs összeköttetés. Szóval nyugi. Nincs baj
2021. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem állapotosan se. A részeg férfi se szép látvány, de a részeg nő kimondottan ocsmány.
2021. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Pont a batyjam esküvőjén voltunk, imadom a meggysort, nagyon sokat ittam. Akkor már késett egy napot, gorcsoltem keményen, azt hittem meg is jön, kb fel óránként azt néztem hogy na most jött meg?!..

De nem. Rá egy hétre halvány pozitív teszt, szuszogi itt van mellettem el és virul :)

De én miután megtudtam babat várok energia italt sem ittam.

Nem lesz semmi baj ne aggódj! Meg nagyon pici most lesz kb szivhang.

2021. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem rúgtam be.

2-es, ez hülyeség! Az első 12 hétben már van összeköttetés a magzat és az anya között, sőt ilyenkor kell a legjobban odafigyelni! A 6. hétig viszont nem jut át a babába semmi, így nem gond, hogy ittál kérdező! Mostantól már figyelj oda.

2021. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is felöntöttem a garatra.

Megbeszéltük a férjemmel, hogy jöhet a baba, de nem terveztünk semmi, csak élveztük egymás társaságát, így nem is igazán tudtam mivel számolni (menzeszem nagyon rendszertelen volt).

Átjött a barátnőm, bontottam egy-egy sört, de én fél doboz sörtől annyira fejreálltam, szédültem, minden bajom volt, hogy le kellett feküdnöm aludni. Miután felébredtem, szöget ütött a fejembe a gondolat, hogy azért ekkora mennyiségű alkoholtól nem kellene, hogy bajom legyen. Gyorsan csináltam tesztet és pozitív lett.

Semmi baja nem lett a babának (nyilván utána nem ittam alkoholt, energia italt, stb-t)

2021. márc. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Az az igazság, ha valaki tervezetten esik teherbe, akkor ritkábban fordul elő, hisz ciklus végén a pozitív teszt reményében már nem isznak, 6 hetesen meg már az első uh--ra készülnek :D Persze van aki lazábban kezeli, pláne a próbálkozás elején, és ez is tök normális, hiszen a méhlepény csak később alakul ki ami összekapcsolja a kicsit az anyával ez kb a 9. héten indul el. Tehát nem kell aggódni, és ilyenkor még nem magzatról beszélünk, hanem maximum embrióról, de még lehet az sincs. Magzat majd csak a 12. hét után lesz.


Vannak akiknek véletlen jön a baba, (mint nálatok) és na bumm hát buli volt és hoppá terhes volt az illető, de még nem tudott róla. Előfordul :)


Egy a lényeg, a kis sejtecskének az elején nem lesz baja.

Most, hogy tudsz róla, vigyázol magatokra :)

Minden jót!

2021. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Soha, nincs undorítóbb egy részeg nőnél... a babának nem lesz baja.
2021. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Annyira szánalmas ez a szöveg hogy egy nő nem ihat 😂😂 hat hihetetlen komolyan😂😂😂 ezt a maradiságot😂
2021. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

9!


Senki nem írta, hogy nem ihat. A kérdés konkrétan a berúgás volt. Nos, az kontrollálatlan, mértéktelen ivás. Ne mondd, hogy az normális, akár férfi, akár nő az illető. Dolgoztam vendéglátásban. Hát a részeg nőnél nincs ocsmányabb jelenség

2021. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!