Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség korai kimutatásáho...

A terhesség korai kimutatásához milyen tesztekkel voltak jó tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt már 4-5 nappal mondjuk.

2021. márc. 19. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

A kémiai terhességek kimutatásához tökéletesek a 10es erősségű tesztek.

Az igaziakhoz már a 25ös is elég.

2021. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

4 nappal előtte kb mendegyik 10 es mutatta, minden terhesség kémiai ként kezdi.

Akár 1-2 hét késés után is megjöhet, ha nem jó valami.

Nem tudom itt embereket mért zavar, hogy ki mikor tesztel. Legtöbb esetben 3-4 nappal előtte mutatja a teszt, ha kémiai majd feldolgozza, ha zavarja a tudat többet nem tesztel, ha nem, akkor tesztel és annyit amennyit akar.

2021. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első szépen leírta.

Nekem 11.dpo 10-es facelle kétszer is nagyon halvány pozi volt. Egyszer terhesség lett egyszer kémiai.


A 25-ös pl a kémiait ki se mutatta. Terhesen pedig nem várt előtt 1 nappal lett látható.


Tehát érdemes megvárni a nem várt napját és akkor tesztelni egy 25-ös teszttel. Terhesség esetén pozi lesz, mégha halványan is, de az biztosabb mint a potyára erős pozi 10es teszt.

2021. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Facelle 10es teszt.
2021. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom itt embereket mért zavar, hogy ki mikor tesztel. Legtöbb esetben 3-4 nappal előtte mutatja a teszt, ha kémiai majd feldolgozza, ha zavarja a tudat többet nem tesztel, ha nem, akkor tesztel és annyit amennyit akar.



Teszteljen amennyit akar csak ne itt vergődne utána hogy 6. Dpon halvány volt, megjott, attól lehet baba? Úgy akarjuk már. Miért velem történik ez, miközben ha rendesen kívárná amíg késik, ezekről nem is tudna, nem kellene feldolgozni meg itt kerülgetni a napi 40 ilyen kérdést.

Hogy ki hány tesztet csinál mennyi pénzért konkrétan nem érdekel, hogy nekem miért kell minden egyről tudnom, az viszont igen.

Felnőtt emberek gyereket akarnak nevelni, de nem tudnak értelmezni egy 3 mondatos, ábrákkal tarkított használati utasítást.

Az én szülésznőm szerint a terhessegek 1/3a marad csak meg, a többi vagy kémiai vagy később művi vagy termeszetes úton hal el.

Attól hogy találkozott bent 2 sejt, még mindig lutri a dolog, teljesen felesleges azelőtt tesztelni, hogy késne. Régen pl. 2. Kimaradt mensi után mentek dokihoz a nők, akik amugy fizikailag sem feltétlenül kímélték magukat, mégis 8-10 gyereket szültek (hogy hány maradt életben az megint másik kérdés, de nem a 8. Napi teszteléseken múlott).

2021. márc. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az sokkal jobb, amikor jajj nem tesztelek korán, de 3 napja hányim van, meg folyásom, meg stb stb. Terhes vagyok.?

Mindig lesz kint ilyen is, olyan is.

Minek megy rá akit zavar. Én ha úgy kezdődik, hogy a barátom megujjazott, na már lépek is vissza, nem írok semmit, megyek tovább.

2021. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

“ Hogy ki hány tesztet csinál mennyi pénzért konkrétan nem érdekel, hogy nekem miért kell minden egyről tudnom, az viszont igen.” - fegyvert fognak tán a fejedhez, hogy a gyakorikerdesek.hu ‘Teherbeesés’ menüpontjában minden kérdést elolvass, és amelyik nem tetszik/ismétlődő, az alatt rosszindulatú, vitriolos választ hagyj? Szar lehet.

Köszi a válaszokat, többiek! Köszi a tippeket. :)

2021. márc. 20. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!