Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamak! Akiknek menstruacio...

Kismamak! Akiknek menstruacio elott szokott fajni a melle, es a terhesseg elejen is fajt.. ugyanugy fajt terheseg elejen, mint ahogyan menstruacio elott szokott?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit talán másképp. Mensi előtt inkább a bimbo érzékeny, vagyis nyomásra, pl átöleled a párod. Terhesen ez izomláz jellegű volt mely kb a mellek külső oldalán hónalj felé volt érzékelhető. De szerintem ez is mindenkinek más, nekem pl nekem ez csak egy hétig volt az elején amikor kimaradt a mensi, aztán kb akkor fájt csak kicsit, mikor megszületett a gyermekem.
2021. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanaz volt csak sokkal jobban. A mellbimbom volt nagyon érzékeny egész terhesseg alatt, pedig az nem szokott. De konkrétan ránézni sem lehetett annyira fajt.
2021. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanaz volt nekem is, csak erősebb és tartósabb. A teljes első trimeszterben nem tudtam hason aludni. De amúgy az érzés maga ugyanaz volt.
2021. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!:)

Es ezt mikor kezdtetek el erezni? Mikor mar tudtatok hogy varandosok vagytok, vagy mar elotte?

2021. ápr. 2. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanúgy. Csak annyi volt a különbség mindkét terhességnél, hogy iszonyúan érzékenyek voltak a mellbimbóim. Mielőtt meg kellett volna jönnie, azelőtt fájt.
2021. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Előtte is éreztem ugyanúgy és ugyanakkor, amikor pms tünetek is szoktak lenni. Fokozatosan erősödött az első trimeszter alatt.
2021. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanugy fájt, csak nem mult el a 3. Trimeszterig...
2021. ápr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem ovuláció óta fáj és ilyen még nem volt sosem. Furcsa nagyon, remélem nem valami hormonprobléma. 1,5 éve próbálkozunk szóval a babára nem gondolok, mert tudom, hogy azt érezni még nem is lehetne.
2021. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most csak azt furcsalom, hogy egyaltalan nem faj a mellem.

Pedig menstruacio elott mindig fajni szokott.

2021. ápr. 3. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt 2 ilyen hónap hogy nem fájt, de sajna nem volt baba. Most meg behozza az eddigit, mert középidő óta fáj. Nem értem ezeket a dolgokat már.
2021. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!