Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Tegnap petting...

Terhes lehetek? Tegnap pettingeltunk a barátommal a zuhanyzoban, és kerult ondováladék a hasamra és mikor mostam le lehet hogy bekerult a bugyimba.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehj, menj biológiára...a spermák levegővel érintkezve elpusztulnak...
2010. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Bugyiban zuhanyoztál?:DD

Bocsi, nem bírtam megállni... :)

2010. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Különben ennyiből nem fog kiderülni, hogy terhes vagy-e, kb 2hét múlva csinálj egy tesztet, amúgy meg... nyolcas ikreid fognak születni :)
2010. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még, ha valamilyen csoda folytán a kis David Copperfieldek belemásztak volna a bugyidba, akkor sem lehetnél egy nappal az esemény után terhes....sicc vissza az általános iskolába és olvasgasd azt a biosz könyvet
2010. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
addigra már rég elpusztultak egyébként ahhoz hogy valaki teherbeeseen a spermának a hüvelybe kell jutnia ..nem a bugyiba..szerinted ha a bugyidba jut majd felkúsznak vagy mi? de még akkor se biztos h terhes leszel ha a huvelyedbe jut..
2010. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
A bugyiból nem mászik be a kis huncut a hüvelyedbe te buta...petting helyett olvasgasd a könyveket, mert nem lesz jó vége:)
2010. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Azt tudod h mi a petting,de azt nem hogy hogyan lesz a gyerek..?!pffff
2010. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Imádom az idióta kérdéseket! Csak a helyet foglalják!
2010. aug. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!