Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20-a körül ki nem várja?...

20-a körül ki nem várja? Mit éreztek? Hanyadik babócára várakoztok?

Figyelt kérdés

Negyediket szeretnénk, 41 éves vagyok.

A nagymama inkább unokázzon megjegyzéseket nem kérek. Köszönöm!



2021. ápr. 17. 21:10
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
22%
Ezt most nem értem. Nem írnád le a kérdést érthetően?
2021. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Én 19-re nem vártam ma teszteltem pozitívat. Semmi tünetem nincs. 2. Baba
2021. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
63%

22.-re nem várom, 2. baba lenne. Valahogy érzem, hogy összejött pedig az első hónapja a próbálkozásnak. Puffadok, fáj a derekam, fáradt vagyok 1-2 napja, nem szoktak ilyen PMS tüneteim lenni csak az idegbetegség amit viszont most nem annyira érzékelek. A méhnyakam az ovu óta fent van, szinte elérhetetlen és nagyon puha, sima a felülete, illetve azóta minden nap van folyásom ami szintén nem jellemző erre az időszakra. Holnap tervezek 10-essel tesztelni először, aztán meglátjuk hogy jók-e a megérzéseim. A férjem szerint egyébként nem sikerült, az első gyereknél az ő megérzései jöttek be, úgyhogy még simán lehet hogy semmi sincs.

Te hogy vagy? :)

2021. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
63%

Pont 20.-ára nem várom, reménykedem, bár ez már a 4. hónap, hogy próbálkozunk(hozzá teszem, hogy még szoptatom a másfél éves kisfiam, így valószínűleg ő állja útját a tesómnak 🙂). Második babóca lenne.

Drukkolok nektek, illetve második válaszoló gratulálok! 😊

2021. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Ó én nem is tudom, szeretném nagyon, mert ugye már nem vagyok tinédzser. Pár hónapot adunk próbálkozni. A melleim nem feszülnek és nem is fájnak mint mensi előtt szoktak. Viszont vannak pattanásaim, és állandó szomjúság gyötör ami furcsa. Lehet még hamar van. Izgatott vagyok. :)
2021. ápr. 17. 21:59
 6/48 anonim ***** válasza:
67%

21 re nem várom, de szerintem nem jött össze. Én korai tesztelő vagyok és ilyenkor már + szokott lenni a tesztem, 9dpon ma 11 nél vagyok teljesen negatív. Augba leszek 42 4 gyerkőc lenne, a nagyok mellett van egy 2 éves neki is szeretnék egy tesót, hogy együtt nőjenek fel.

Februárban volt egy missedem.

2021. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Én nem tudom nekem mikor van dpo igazából ennyire nem merültünk bele. A ciklus hosszam 24-25 nap.

Várjuk a csodát, egyszer már megtörtént: ikreink inszeminacioval fogantak, aztán 3 év múlva egyből spontán tesó. De ez 8 éve volt.

Újra átélni.... hiszem hogy létezik.

2021. ápr. 17. 22:09
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20.-ára. Első baba lenne, és már másfél éve próbálkozunk. Túl vagyunk már sikertelen inszemináción is. :(

2-3 napja azt vettem észre hogy egyre jobban fájdogál a mellem meg közbe fájdogál a hasam. Nagyon nagyon boldog lennék, ha most meg spontán sikerülne.

2021. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Drukkolok!

Ohh tudom milyen érzés!

2021. ápr. 17. 22:12
 10/48 anonim ***** válasza:
23-24 ra nem varom. De szerintem nem jott ossze, van egy olyan erzesem.😔 Pedig most vegre jokor voltunk johelyen egyutt.
2021. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!