Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódási vérzés?...

Lehetett beágyazódási vérzés? Ti tapasztaltatok ilyet pozitív teszt előtt?

Figyelt kérdés
Ovulációm április 10-én volt. 17-én este pecsételő vérzést tapasztaltam, majd másnap reggel kicsit több vér távozott (egy tisztasági betétnyi). Néha enyhe fájdalmat érzek a derekamba. Ma van a ciklus 31. napja, nekem átlag 32 napos szokott lenni. Tesztet még csak 3 nap múlva akarok, mert tudom, hogy ilyenkor még gyakran -.
2021. ápr. 23. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszek a beágyazódási vérzésben. Szerintem csak sokszor, sok mindenkivel előfordul hogy pöttyözik néha egy-egy ciklusban, és egyszerűen a terhesek meg az előforduló pöttyözők csoportja között átfedés van.


Amúgy lehetsz terhes, persze. Szerintem már holnap is tesztelhetsz így, nekem 12. napon egyértelmű pozitív tesztem volt.

2021. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kb egy héttel az ovum után volt pecsételés (barnás-rózsaszín), de csak úgy 2x20 forintos érme nagyságban. És velem nem fordult elő soha az életben, hogy pöttyöztem egy-egy ciklusban. Úgyhogy ez alapján simán lehet köze terhességhez. A pecsételés után 3 nappal már halvány pozitív volt a 10-es erősségű teszt. Egyébként megvárhatod a menstruáció kimaradását nyugodtan, mert még sajnos így is lehet kémiai, és akkor csak a csalódás van. Én nem tudtam kivárni, de nem is a türelmemről vagyok híres :D A másnap reggeli kicsit több vért hogy érted? Rendes, élénk piros vér volt, vagy barna/rózsaszín?
2021. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Gyors csináltam egy tesztet mégis reggel x-epil 25-ös, de az negatív lett. Azért még reménykedem.

Először egy kisebb alvadt darab volt, kb 0,5 cm nagyságú, aztán követte barnás vérfolt. De azóta nem tapasztaltam hasonlót.

2021. ápr. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!