Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 8 nappal nagyon...

Aktus után 8 nappal nagyon halványka pozitív 25-ös erősségű teszt?

Figyelt kérdés
Lehetséges volna? Vagy valami baj van a teszttel? A csík extra halvány. Nagyon szeretném ha igaz volna. 😢 Nem korai ilyenkor a pozitív? Vagy esetleg egy előző aktusunk eredménye? 24.-én voltunk együtt, előtte 22.-én. Peteérésemben soha nem vagyok biztos, mert a ciklusom mindig csúszkál pár napot (26-30 nap között), uh-val nincsen követve... nem tudom, lehetséges volna ez így? Nem akarom hogy valami baj legyen. Rettenetes félelmem a méhen kívüli...

2021. máj. 1. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de 8 nap után még nagyon korai volt tesztelni. Hiszen most is csak annyit tudtál meg, hogy vagy teherbe estél, vagy nem. 26-30 napos ciklusnál a 31. napon ráértél volna.
2021. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

5-6 nap múlva tesztelj mégegyet.

Ha rendes csík van rajta, jó, ha nem, valószínűleg kémiai volt.

Ezért nem tesztelgetünk 8.napon.

2021. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
10-es erősségű Facelle nekem már mutatta 10 nappal utána. Amúgy szerintem nem hülyeség korábban tesztelni, csak nem szabad még beleélni magad. Egy kémiai terhesség is szolgálhat információval és attól, hogy nemvárt utáni nap pozitív a teszt, ugyanúgy megjöhet, mintha pár nappal előtte tesztelsz. Nem tudod mit kell osztani az észt.
2021. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8. dpo-n még nem lehet pozi teszt, ha valóban pozi, akkor 2 nappal korábban volt ovud. Mivel 4 napokat is csúszik a ciklusod, nem állíthatod, hogy 8.dpo-n vagy. Ilyenkor 1 nap is baromi sokat számít. Egyáltalán miért teszteltél ennyire korán? 11. dpo előtt totál lutri és csak +stressz, ha látni vélsz valamit. Persze tudom mindenki akkor tesztel amikor akar, de látod most ugyan ott vagy mint teszt előtt. Nem tudod mi a helyzet. Két nap múlva ismételj, mert nyilván türelmetlen vagy, ha azon is lesz csík, akkor szoríthatsz még 4 napig. Hajrá.
2021. máj. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# vagyok, bocsánat nem állítottad, hogy 8. dpo-n vagy, de 8 nappal aktus után, csak akkor lehetne, halvány pozi egy teszt, ha aznap volt ovud, tehát feltételezhető lenne egy 8. dpo, de ugye akkor nem lehet még hcg-t kimutatni vizeletből, tehát nem a 8 nappal ezelőtti aktusból lehetsz terhes, ha valóban az vagy.
2021. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért kell bántani azért, amiért előbb tesztelek... nem láthattok bele az életembe, hogy mit miért csinálok.

Volt már egy terhességem, amivel minden a legnagyobb rendben volt. Aztán a kislanyom meghalt mindenféle jel nélkül, egy éves kora előtt... Most tartunk ott, hogy megint belevágjunk évek után. Kissé paranoiás vagyok, és mindentől tartok, ami esetlegesen veszélyt jelenthet a picire.

2021. máj. 3. 10:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó három válaszolónak köszönöm.

Tehát gyakorlatilag lehet hogy nem is a most 10 nappal ezelőtti aktusból lehet a babó, hanem az azelőttiekből? Mert akkor végülis valóban több értelme lenne egy halvány pozitívnak, nem tudom, miért gondoltam azonnal, hogy a legutóbbiból lehet... ovulációm biztos, hogy nem 24.-én volt, hanem körülbelül 4-5 nappal előtte valahogy. De ezt nem merem kőbe vésni, mert mindig csúszik egy-két napot, tehát ki tudja igazából... de a vélt ovukor meg szinte mindennap voltunk együtt.

2021. máj. 3. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!