Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amíg nem tudom hogy terhes...

Amíg nem tudom hogy terhes vagyok e (pozitìv tesztig) àrthat az infra szauna ès a termàlfürdő? Pont nemvárt előtti hètvègèn 2 hèt múlva megyünk wellnesezni.🥺vagy mondjuk le inkább?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Állítólag a forró fürdő nem kedvez a beágyazódásnak. De nem hinném hogy ezen múlik, szerintem ne mondjátok le, kapcsolódjatok ki, élvezzétek egymás társaságát.

Az erős, életképes embrió ígyis úgyis meg fog tapadni.

2021. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez ne igazíts semmit, mert bizonytalan. Élvezd az életet és kész. 5-6 hétig ugysincs kapcsolat az anya és magzat között, nem árthatsz neki.
2021. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat en pl bowlingoztam meg ittam meg ilyeneket csináltam mikor terhes lettem. Elmentünk kikapcsolódni a férjemmel. Meglett az eredménye. Szerintem a lazaság többet használ, mint amennyit egy kis melegviz ártana.
2021. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En a munkam miatt mutoben voltam, ahol enyhe szort sugarzas is van, persze olomba burkolva, a hasamat vedve, kb ekkor indulhatott el a megtermekenyules. Ezutan naszutra mentunk egy exotikus helyre Dubajon keresztul, 9 sora repulout oda-vissza. A szigeten bringaztunk, snorkeleztunk, sushit ettem, usztam az oceanban.. Hozzateszem, nem ittam es mar szedtem a folsavat, abban a honapban kezdtunk el probalkozni, valami megerzes lehetett, mai napig nem tudom miert nem ittam csak alkoholmenteset. Hazajottunk es + lett a teszt. Semmi baja a babamnak, sot, eros, okos kis vasgyuro, 6 hos es mar maszik :)
2021. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja szal ne mondd le, max ha nagyon parazol, ne vedd igenybe ha nagyon meleg a viz, de attol nem kell lemondani :) Utolso voltam
2021. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Én egy welness szállóban estem teherbe. Szauna, termálfürdő, minden megvolt. A dátum szerint akkor fogant, amikor ott voltunk. Szóval nem hinném, hogy gond lesz.
2021. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat.

Amiatt parázok hogy pont beágyazódás körül ,után leszek de majd figyelek ne legyek sok ideig a melegben.

Viszont a lèzeres szemöldök tetoválàs eltávolítást lemondom ,mert attól jobban tartok...

2021. máj. 16. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Felesleges. Úgyse akkor esel teherbe amikor minden ilyen hülyeségre odafigyelsz. Úgy meg nem lehet élni mintha terhes lennel amikor nem vagy.
2021. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vègülis ...mondasz valamit
2021. máj. 17. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!