Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hy. Megnèznètek a tesztem?

Hy. Megnèznètek a tesztem?

Figyelt kérdés

Èvek óta pontos 34 napos ciklusaim vannak. Pár hónapja rajta vagyunk a baba projekten.

Most jelenleg 7. Napja kèsik.

Mai extra halvány tesztem: [link]

Szerintetek kèsőbb volt peteèrès attól lehet mèg ilyen halvány? Vagy fars pozitiv?

Köszönöm előre is

Elsősorban azok segítsègèt kèrnèm akiknek ugyanigy vagy hasonlóan indult.. köszönöm



2021. máj. 19. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Látom mire gondolsz, de ez még nagyon kétesélyes, pláne hogy 7 napja késik. Reggelente tesztelj, ha erősödik akkor baba.
2021. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Off


Hy->Hi, de ésszerűbb lenne a helló vagy sziasztok, ha már mindenképp köszönnöd kell.

Fars-> Fals A fals tévest jelent, a fars meg semmit.



ON


Tesztelj újra holnap reggel

2021. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szétszedett predictor teszt általában ilyen “csíkos” lesz száradás után 🤷‍♀️ 7 nap késés után későbbi ovu-val is,predictor igen jól látható lenne szerintem szét szedés nélkül is 🙄 de tesztelj 2 naponta ha erősödik akkor esélyes
2021. máj. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, és nem lett belőle semmi sajnos. Hátha ez egy nagyon korai pozitív, bár ilyen késésnél, hosszú ciklusnál nem akarlak hitegetni sem...
2021. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez milyen teszt? (Melyik gyártó?)
2021. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj még egy tesztet. Igaz mondják a reggeli vizeletben a legnagyobb a Hcg hormon szint, de én délután csináltam az X-epil 1db-os teszttel és az is kimutatta.


[link]


Ha van baba azt így is-úgy is kimutatja!

2021. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a “nagyon halvány” egy szétszedett negatív.

Engedd el.

2021. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ismételj másfajtával.
2021. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!