Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély terhességre vagy...

Van esély terhességre vagy csak túlpánikolom a dolgot?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és kb 2-3 hete együtt voltunk barátommal. Kiegészítő védekezést is alkalmazunk, biztos ami tuti alapon a gyógyszer mellé. A gyógyszermentes héten megjött a megvonásos vérzésem, mégis mostanában kicsit jobban fáj a mellem és sokat pisilek. Gyógyszert enyhítő körülmény (hányás/hasmenés/antibiotikum) ugyanakkor nem volt. Elég parás vagyok, úgyhogy majd veszek tesztet, de kíváncsi vagyok mit gondoltok.

2021. máj. 29. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
KB 0% az esély hogy terhes legyél
2021. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális orvos által felírt receptre kapható fogamzásgátlót szedsz és nem valami vény nélkül kaphatót, akkor no panic, pláne ha duplán védekeztek.
2021. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen receptre felírt gyógyszert szedek 😊
2021. máj. 29. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy alapvető tudást megcélzó biológia teszthez kötném a dugást esküszöm.


Mondd már meg kérlek, ugyan hogy eshettél volna teherbe?

2021. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Négyes: Teljesen jogos a kérdésed, viszont volt és van pár olyan tünetem, amiket fentebb említettem, amik akár terhesség tünetek is lehetnek, de simán lehet, hogy teljesen mással vannak összefüggésben, viszont mivel elég parás vagyok, kicsit megijedtem, hogy mi van HA. Ennyi az egész.
2021. máj. 29. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyi védekezés nélkül is parás vagy akkor nem kell dugni
2021. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mű hormont szedsz,ne csodálkozz ha néha vannak ilyen "tüneteid'.

Nekem az előző gyogyszeremnel végig fájt a mellem,es mikor jött a szünet,elmúlt. Inkább váltottam,mert a végére kegyetlenül feszült.

2021. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!