Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozó jövendőbeli kismamá...

Próbálkozó jövendőbeli kismamák vannak még itt? Ovulációs teszt, várandós vitamin? Ti mivel készültök fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most először figyelem ovulációs teszttel a 28 napos már jó ideje elég szabályosan beállt ciklusomat. 4 hónapja szedek várandós vitamint. Femibion babavárás 1 hónapig majd azóta trimsztert szedem. 11 és 13. Ciklusnapon (hétfő kedd) negatív ovulációs teszt majd tegnap pozitív volt. Ma újra negatív. Szombat vasárnap kedd voltunk együtt. Tegnap a férjem üzleti úton volt. Ma holnap holnapután még próbálkozunk. Szerintetek gond hogy pont a pozitív lh teszt napján nem tudtunk? :(



2021. júl. 1. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2021. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kedves egyes. Nem hiszem hogy ez volt a legfőbb kérdés... Google a barátom már minden cikket elolvastam es fórumokat is. Tapasztalatok érdekelnének..
2021. júl. 1. 21:19
 3/19 anonim ***** válasza:

Akkor azt is tudnád, hogy ha tegnap volt pozitív a teszt, akkor ha ma, holnap, holnapután tudtok együtt lenni, az jó lehet, mert a pozitív teszt után 12-36 órán belül várható a peteérés, ami 12-24 órán át tart.


Ráadásul "Szerintetek gond hogy pont a pozitív lh teszt napján nem tudtunk? " erre válasz lehetne, ha tudnád, mire való az ovu teszt. Ehhez pl lehetne olvasni róla.


Tapasztalat pedig mint például mi? Hogy van aki terhes lett, más meg nem?

2021. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok a tesztben mint írtam. Tegnapi tesztem 2.csíkja nem volt pont ugyanannyira erős mint a kontroll csík de mára eltűnt. Pedig azt hittem esetleg máalla extra erős lesz a 2. csík. Pont 24 óra telt el a 2 közt és a vízfogyasztás is kb ugyanannyi volt. Ezért furcsa egy kicsit nekem ez most és remélni tudom hogy benne leszünk a jó napokban is. Jo ideje próbálkozunk és eddig nem figyeltem ennyire a dolgokat. Nagyon szeretnénk már kisbabát...
2021. júl. 1. 21:51
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt + a tesztem, voltunk is együtt, de ma is + volt még de a tegnapi erősebb volt.

Én e, d, Q10, folátot szedek.

Szeptemberben volt megszakítás beteg baba, februárban missed nem lett szívhang, márc, április kémiai.

2021. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jó dolog ez az lh teszt, nekünk 4 hónap sikertelenség után a második tesztes hónapban sikerült, mert 17. Nap volt az ovu, mi meg azt hittük előbb... de érteni kell a működését, különben mit sem ér.
2021. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5 vagyok évek óta 17.napon volt pe, erre 2 hónapja mikor a hormonsort nézettem akkor 14.nap volt, majd 16 most megint 14.

11. napon még full negatív volt a tesztem még jó, hogy csináltam 2 nap múlva is mert egyből láttam, hogy + lesz, azt hittem vissza álltam 17 re.

2021. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem a + lh előtti együttlétből sikerült a fiam.
2021. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi probálkozunk naptárral de semmi ;(
2021. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9 vegyél lh tesztet biztosabb mint a naptár.
2021. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!