Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kipisilhetem a hímivarsejteket?

Kipisilhetem a hímivarsejteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elnézést, ha orbitális butaságot kérdezek.. 2 napja voltunk együtt a párommal és szoktam "belemártós" ovu tesztet csinálni. Majd amikor ugye a steril kis tartóba pisilek észrevettem benne ilyen fehér kicsi darabokat. Ez lehet hímivarsejt?


2021. júl. 5. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
🤭 A hímivarsejt egy picit attól kisebb :D
2021. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaj ne úgy képzeld el a darabokat. :) tényleg apró "pöttyök" vagy hogy mondjam..:D
2021. júl. 5. 09:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizàrt.
2021. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem azért mert kipisilted, hanem pisilés közben visszafolyt valamennyi és keveredett.

Merthogy ugye a 2 nem ugyanonnan jön ki...

2021. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen igen :) Köszi. Csak úgy megijedtem.
2021. júl. 5. 09:14
 6/12 A kérdező kommentje:
De ilyen sokáig "folyhat" ki?
2021. júl. 5. 09:15
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom itt a kérdező nem konkrétan 1-1 db hímivarsejtre gondol, hanem inkább egy kisebb adag ondó kicsapódik a vizeletben.... úgy nyilván előfordulhat. De az lh teszt eredményét ez nem befolyásolja.
2021. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jőhet a hüvelyből..

De lehet a saját nyákod is


Egyèbként van, akibek bapokig jön vissza, azokra amikre szükség van viszonylag hamar a mégüregben vagy petevezetőben vannak

Onnan nem folyik ki

2021. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos arra gondol, és most már azt is tudja, hogy ondónak hívják :D

Amúgy 2 nap után én nem hiszem, hogy konkrétan az. Azt gondolom, hogy inkább hüvelyváladék "darabkák". De persze lehetnek benne elhullott hímivarsejtek. Egy mikroszkópos vizsgálat fényt derítene a rejtélyre :D

2021. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8as

Vagyok


Remélem azért érthető volt.


Sok az elgépelés

Bocsi

2021. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!