Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ez a menstruacio?...

Normális ez a menstruacio? Baj ha darabos? Bővebben lent írok mindent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Próbálom osszeszedetten leírni mindent, előre bocsánat ha hosszú lesz.

Februárban atestem egy missed ab műtéten, elhalt terhességem volt, 11hetesen műtöttek meg, mert nagyon durván elkezdtem verezni és nagyon rosszul lettem, előtte nap tudtam meg elhalt már 8 hetesen, de másnap kaptam időpontot a műtétre, vegulis éjszaka beindult magától, de katasztrófa volt..

Minden rendben zajlott elvileg, utána voltam két hetes kontrollon a dokimnal, aki megvizsgált és mondta, hogy májusban próbálkozzunk legközelebb, addig pihi. Mindent rendben talált, mondta hogy a természet szelektált, valószínű nem lett volna egészséges a baba, és jobb hogy ilyenkor ment el, mint később...

én ezt a tényt most tudtam igazából feldolgozni, és elengedni, idáig gyászoltam magamban ezt s veszteséget, de most már én is úgy tekintek vissza a történtekre, hogy ennek így kellett lennie, és halat adok a jó istennek nem történt nagyobb baj, és hogy inkább ilyen hamar elvette tolem, minthogy később máshogy alakuljon.

Márciusban pár nap késéssel 33 napra megjött, nekem általában 30napos ciklusaim voltak. Nem volt erős vérzés, nem kellett sok betét, nem volt darabos se, csak “folyt”.

Áprilisban 32 napra jött meg, de ez már jóval erosebb volt, és ami megijedztett hogy darabos. Voltak benne olyan darabok mint veteleskor. Tehát ilyen érme nagyságúak is, de kisebbek is.

Májusban 34 napra jött meg és úgyszintén darabos volt. Felhívtam azért a dokim, hogy baj lehet e, de ő azt mondta a most erősödik vissza a nyalka hartya azért darabos. Ha elmúlt probalkozhatunk.

Így is lett, megorultem hogy júniusban már késik. Két nap késes után teszteltem predictorral, halvány második csik, de egész jól kivehető volt. Örültem, de nem mertem magam bele elni(milyen jól tettem)

Két nap után újra teszteltem hogy erősödött e, hat a csik halványabb lett. Akkor már gondoltam ez nem jó jel, végül egy het késes után szépen megjött. De semmi előjel, csak hirtelen megjött és kész. Úgyszintén darabkas vérzés..

Úgy voltam vele, hogy akkor jó vegyük fel az oltást, mivel a doki tanácsolta, pfizert kaptunk a férjemmel. Semmi probléma nem volt, de féltem hogy be fog kavarni, de mondtak nyugodtan lehet próbálkozni, már nincs olyan hogy várni kell 3 hónapot a babaval.

Így is lett, de most meg 5 nappal korábban, azaz 28 napra jött meg, ami már évek óta nem volt jellemző. Első nap inkább rózsaszín folyas majd másnap elég erős darabos vérzés, voltak nagyon nagy darabok is, kb egy 20 forintos nagyságú is, de főként ilyen centis darabok.. őszinte leszek, kicsit aggaszt, hogy miért lehet ez?

A lanyom születése előtt is voltak darabok a verzesembe, de csak ilyen pár mm-es. Nem egy centis..

nagyon nagyon szeretnénk kistestvert, hiszen mindketten teljes szivunkbol vagyunk rá, és a kislanyunk is annyira szereti a körülötte levő gyerekeket.

Plusz, februárban kapom az utolsó gyedet, utána GYES+családi az nagyon kevés lesz, és nem szeretném hogy csak a ferjem fizetése legyen. Jó igaz, hitel nincs, jó az anyagi helyzet, de bolcsi nincs a közelben, jövő szeptemberbe menne a kislanyunk oviba, úgy szeretnénk hogy február előtt sikerulhessen, és menjek táppénzre, majd újra csed, gyed.. tudjatok, ahogy szoktak csinálni. Meg hat nagy korkülönbséget sem szeretnénk, igaz most már mindegy mennyi lesz, csak jönne össze..


2021. júl. 14. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális.
2021. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, hogy vannak benne kisebb nagyobb darabok.
2021. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak előtte tényleg nem volt ez jellemző. Esetleg a missed ab miatt nem lehet még mindig ez?

Köszönöm a valaszokat.

2021. júl. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!