Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme az ultrahangnak...

Van értelme az ultrahangnak ilyen korán?

Figyelt kérdés
Inszeminációm volt egy termékenységi klinikán és rá két héttel pozitív lett a tesztem. Voltam HCG vérvételen, amit ismételtek 72 óra múlva. Az érték rendben volt és ma hívtak, hogy időpontot adjanak ultrahangra. Ez azért furcsa, mert azon a napon csak 5 hetes 2 napos leszek. Mit lát egyáltalán ilyenkor? Nem az orvos hívott, hanem egy nővér, így nem igen tudtam kérdezni. Nem nagyon szeretnèm, hogy ne lásson semmit én pedig emiatt legyek ideges és stresszes. Mindenhol azt olvasom, hogy 7. hét előtt nem érdemes menni. Lehet, hogy amiatt kell ilyen korán mennem, mert termékenységi klinikáról van szó? Valakinek hasonló tapasztalat? Köszönöm!

2021. júl. 27. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenkor szívhang még nem lesz, normál, rásegítés nélküli nem monitorizált terhességnél ilyenkor vizsgálatra menni még felesleges, meddőségi kezelés esetén nem tudom mi a protokoll, de ilyenkor még a terhesség nem megállapítható. A maximum amit az orvos látni fog az a petezsák lesz szikhólyaggal, ez önmagában jó előjel nyilván, de azon kívül, hogy beszedik a pénzed nem sok mindennel leszel okosabb egyelőre, élő terhességet a szívhang után állapíthatnak csak meg.
2021. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor csak azt ellenőrzik hogy tényleg méhen belül jött e létre a terhesség. 5+2-nél 9 mm-es petezsákot kell majd látni semmi mást.

Boldog, problémamentes babavárást kívánok!

2021. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem… Csak egy újabb stressz forrás. Köszönöm a választ!
2021. júl. 27. 20:49
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Van értelme! Én 5+4 voltam első vizsgálaton és nagy szerencse, hogy mentem, mert akkor már nem volt sárgatest, így progeszteront kellett szedjek. Amúgy petezsák+szikhólyag volt látható.
2021. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
2., neked is köszönöm!
2021. júl. 27. 20:50
 6/19 A kérdező kommentje:
3., akkor lehet ezért hívott engem is ilyen korán. Remélem minden ok lesz és köszönöm a válaszod!
2021. júl. 27. 20:51
 7/19 A kérdező kommentje:
Egy kicsit amiatt is aggódom, hogy ilyen korán megbolygatja. Lehet, hogy hülyeség. Pisilni is kb csukott szemmel járok, mert félek, hogy lesz valami a papíron. Persze tudom, hogy ez nem használ. Csak annyit vártunk rá, szeretném, ha sikerülne.
2021. júl. 27. 21:00
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy UH nem bolygat meg semmit, ne aggódj. Drukkolok, hogy minden oké legyen.
2021. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Tudom milyen érzés mikor félve mész el pisilni, a missed ab után nekem is egy örökkévalóságnak tűnt a terhességem eleje.

Drukkolok hogy minden rendben legyen!

(2-esl

2021. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2021. júl. 28. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!