Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20ml folyadék a Douglasban...

20ml folyadék a Douglasban soknak számít? Egyelőre nem tudni mi okozza.

Figyelt kérdés

Nem jön meg 50napja, volt 2 ultrahang egy hét különbséggel. Az elsőn 10mm az endometrium, douglasban folyadékot nem láttak, majd nemrég 13mm endometrium, 20ml folyadék a douglasban.


A terhességi tesztek negatívak, gyulladásra utaló jelek nincsenek.


Amiért mentem: ugye a kimaradt vérzés, alhasi nyomásérzés, gyakori vizelési inger, akné is ellepett, és persze negatív tesztek mellett.


Az orvos azt mondta, hogy vagy megjön, és akkor nincs teendőm, vagy kimaradt az előző ciklus és a mostaniból létrejövő nagyon korai terhesség (nem védekezünk).


Azt olvastam, a folyadék bajt jelez, nem tudok ez a 20ml mennyire számít soknak?


Egyébként folyton mindjárt megjön érzésem van, a derekam is fáj és iszonyat fáradt vagyok, tehát nem hinném hogy terhesség lesz.



2021. aug. 1. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
a mindjárt megjön érzés, a derékfájdalom, a fáradtság lehetnek a terhesség tünetei is
2021. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de akkor már mutatnia kéne a tesztnek, nem?
2021. aug. 1. 08:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is láttak a Douglasben folyadékot, be is utalt a magánorvosom a kórházba méhen kívüli gyanújával, de rá egy hétre már látszott a méhen belüli, egészséges terhesség. Tényleg jelezhet bajt is, de az is lehet, hogy az lesz, mint nálam.
2021. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tehát akkor maga a kezdődő várandósság is okozhat olyan folyadékot?


Igazából sokat szúrkod a petefészkem-méhem, derekam, hát nagyon kiváncsi leszek mi lesz ebből!


28-29napos ciklusaim vannak,max. 3-4napokat késett eddig, így még nem jártam!

Már nagyon kimerít ez a hormon ingadozás és a bizonytalanság...

2021. aug. 1. 12:03
 5/14 A kérdező kommentje:
#3: neked pozitiv volt már a teszt,mire a folyadékot találták az első ultrahangon?
2021. aug. 1. 12:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagyon halvány pozitív volt, kb 5+0 voltam akkor és nekem 6+3 látszott először méhen belül, pedig kétnaponta ultrahangoztak, előtte két nappal még mindig volt a Douglasban folyadék, azóta nem említette az orvos, hogy lenne.

(#3 újra)

2021. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hmm, hú hát köszönöm hogy megosztottad!


nálam negatívak a tesztek, ezért is aggódom kissé, hogy mi lesz ebből! remélem ha baba nem is, legalább baj nincs és megjön normálisan :S

2021. aug. 1. 13:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Gondolom az orvos is megnézte, de ha nem, legközelebb kérd meg, hogy méhen kívül is ellenőrizze és én kérném, hogy küldjön el béta-HCG vérvizsgálatra, hogy a méhen kívülit nálad is ki tudják zárni, mert az nagyon veszélyes lehet. Az is alhasi görcsökkel jár, idővel barnázással, de jobb a békesség, mert az tényleg nemcsak a későbbi terhességeket, de közvetlenül téged is veszélyeztet. Szurkolok, hogy ne legyen semmi baj! Ha kiderül valami és lesz kedved, írd majd meg mi lett. 💛


(3-as voltam)

2021. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem nézett további dolgokat, ügyeleten voltam, és nem talált kórosságra utaló jeleket.


Én hormon zavarra gyanakszom, remélem tényleg csak ennyi, eléggé félek :S


Ha nem jön meg egy héten belül, el kell mennem a szakrendelésre.


Köszönöm szépen a válaszod,mindenképp megírom mi lett ! :)

2021. aug. 1. 15:11
 10/14 A kérdező kommentje:

Azóta sem jött meg, újabb ultrahang volt hétfőn, a nyálkahártyám 13mm maradt, a douglas folyadék eltűnt.


Egyelőre úgy néz ki hogy kimaradt a ciklusom, mert már az új ciklus végéhez kezdek érni lassan.

Folyamatos menstruációs görcs érzés van az alhasamban, fel vagyok puffadva, depis hangulatom van, szóval borzalom!


Még persze holnap meg 8.-a körül tesztelek, de inkább hormonzavarnak néz ki a dolog.

2021. aug. 4. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!