Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgátló abbahagyása...

Fogamzasgátló abbahagyása után baba?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló abbahagyása után meg jön de utána nem akár 2,3 hónapig?Akkor amikor nincs Menstruáció az adott hónapban akkor nincs is peteérés? Az ovulációs teszt ebben az esetben negatív lesz?

2021. aug. 3. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez totál egyénfüggő...

Én 9 év után letettem a gyógyszert, megjött az első havim, igaz 2 nappal késöbb mint gyógyszerrel, majd utána már nem jött meg, terhes lettem...

2021. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok, hogy ien könnyen össze jött!
2021. aug. 3. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első 🤣

Ő már 2és fél éves is elmúlt.

Szülés után gyógyszert szedtem 5 hónapig. Na attol hormonzavar, stb... amellett is volt mensim, amellett is volt ovum, de nem lettem terhes.

Több mint 1 év kellett hozzá. Most 32hetes vagyok.



1es voltam

2021. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő. Most hagytam abba, a múlt havi adagot már nem kezdtem el. Védekezés mellett szexeltünk ugyan, de az esedékes vérzésem már másfél hete késik. Adok neki még pár napot, aztán ha semmi, tesztelek.
2021. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyógyszerletétel után nem volt gond a mensimmel, de egy évbe telt, mire terhes lettem, Hogy a gyógyszer okozta-e nem tudom, Belarat szedtem egy évig.
2021. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Betti92 ***** válasza:
Én 10 évig szedtem,januárban abbahagytam és most a 7.próbálkozós hónapban estem teherbe. Az első hónapban szépen megjött utána egyre egyre hosszabbak lettek a ciklusok de mindegyikben megjött. Adj neki időt,beáll magától csak kell neki idő,amíg a hormonjaid beállnak rendesen.
2021. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. aug. 5. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!