Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek sikerült a baba Mikor...

Akinek sikerült a baba Mikor mutatta ki a teszt hogy babát vár? Illetve voltak pms tünetek?? Ha igen mennyire volt intenziv?

Figyelt kérdés
Nem.. Nem akarom magam senkihez hasonlitgatni 😊 csupán érdekel

2021. aug. 3. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem eleg hamar. A predi mar 8dpon mutatta. Nem emlekszem tunetekre.
2021. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
9dpo n mutatta, nagyon fájt a mellem évek óta nem fájt.
2021. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
A lányomat 3 nappal előtte,délutáni vizeletből,most terhes vagyok,4 nappal előtte mutatta a facelle teszt.Tünet egyáltalán nincs,majd menstruácio kimaradása után!Ha valakinek van,az vagy bebeszéli magának,vagy meg fog jönni és azt érzi!
2021. aug. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
13. Dpo délután. Nem volt pms tünet.
2021. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem várt előtt 2 nappal reggel nagyon szédültem, Predictorral teszteltem, és erős pozi lett. Ugyanúgy voltak pms tüneteim.
2021. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

3-as, akkor én valami különös faj lehetek, mert én teljesen biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, pontosan ugyanazt éreztem, mégis pozitív lett a teszt.

A kérdésre válaszolva, én egyébként egy nap késésnél teszteltem, de akkor már tudtam mi a helyzet, mert világéletemben soha nem késett egy napot sem.

2021. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
3 nem mindenki szervezete ugyan olyan, én kb teszt nélkül is tudom mikor indul el valami.
2021. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4 nappal nem várt előtt pozitív volt a teszt. Nekem elég sokáig mindjárt megjön érzésem volt.
2021. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12 napos luteálisom van, 11. dpon mutatta, halványan de egyértelműen a Facelle 10-es. Nem is hittem benne hogy lesz valami, a progeszteron-krém használata miatt teszteltem, hogy abbahagyjam, ha negatív.

Totál ugyanúgy éreztem magam, mint előtte, tehát azt hiszem voltak pms tünetek, mint egy átlagos ciklusban. Annyi hogy a teszt előtti nap megszédültem durván, többször, de egész nap takarítottam, tettem-vettem, azt hittem, attól (egyébként nem vagyok szédülős).

2021. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel próbálkoztunk, így a nemvárt napján reggel megszokásból csináltam a tesztet. Mellfeszülés volt mint tünet de nem tűnt fel mert mindig is ez volt az egyetlen tünete, hogy jön mensi.
2021. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!