Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni 40 meg 45...

Teherbe lehet esni 40 meg 45 éves kor felett,vagy az esélytelen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 10:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
57%

Engem 42 évesen diagnosztizáltak rákkal. Egyébként még fontolgattunk egy 3. gyereket, de már örülök, hogy nem lett.

Akármennyire is nem tetszik nektek, de az általános vélekedéssel szemben, nem 100 évre vagyunk tervezve. Kb. 50-re. De a jó életkörülmények és az orvostudomány ezt kitolta.

Én nem nagyon ismerek olyan 40 év feletti embert, akinek nincs semmi baja. És vigyáznak magukra, sportolnak. Magas vérnyomás, cukorbetegség, szívbetegség, daganat, autoimmun betegségek, ezek mind jönnek már.

Persze elmennek dokihoz, kapnak rá valami gyógyszert, és senki nem is tudja, hogy bármi bajuk van. Szóval én azt mondom, hogy persze lehet teherbe esni, de fel is kell nevelni. Tehát ha még nincs gyereked, vágj bele, ha már van, akkor gondold meg. Nem biztos, hogy 80 éves korodig élni fogsz.

2022. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!