Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan babát szeretnék....

Lassan babát szeretnék. Viszont volt egy abortuszom 3 éve. (gyógyszer mellet estem teherbe:S) Akadályozhat ez valamit? Kezdjek el szedni valamilyen vitamint esetleg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg nem akadályozza a teherbeesést, mindenesetre magzatvédő vitamint elkezdhetsz szedni, ha elkezdtek próbálkozni, az csak jó. Két barátnőmnek is volt abortusza, és mikor gyereket akartak 1. hónapban sikerült mindkettőnek, és gondnélküli terhességük volt.
2010. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy nem a kérdésre felelek, de megkérdezhetem, hgy amikor gyógyszer mellett estél teherbe azt hogy vetted észre? Mert ugye olyankor ugyanúgy megjön...köszi előre is ha válaszolsz!
2010. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen!jelentkezett a megvonásos vérzés,de más volt.Összesen 2 napig tartott(egyébként 5-6 napig szokott),és mennyiségében is más volt.Szóval fura volt az egész...Plussz úgy fájtak a cicijeim,mint még sose.Csináltam hát egy tesztet,és pozitív lett:SNem akartam elhinni.Majd az orvos is megerősítette,hogy 6 hetes terhes vagyok:( Innentől kezdve jöttek csak a rosszullétek.Addig semmiféle émelygés,és más tünet.Csak a mellfájdalom.Ami érdekes,hogy azóta minden mensimnél majd le szakadnak.Pedig előtte ilyen nem fordult elő.

Nos ez az én történetem.A végeredményt pedig már tudod:'(

2010. aug. 29. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
de miért kellett elvetetned a babát ha gyógyszer mellett fogant?
2010. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Tudom nem tőlem kérdezted, de szerintem egyértelmű, hogy miért. Mert még nem akart gyereket, nem volt alkalmas sem az idő, sem a helyzet, stb. Hisz az ember azért szed fogamzásgátlót, hogy ne legyen terhes. Attól, hogy ennek ellenére becsúszik, a lényegen nem változtat.
2010. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Emiatt igen.Nem voltak még megfelelőek a körülmények egy baba fogadására.Bár mikor megtutdtam,hogy terhes vagyok,onnantól kezdve nagyon szerettem volna megtartani.De az akkori párom nem állt ki mellettem.És csak magam miatt megszülni elég nagy felelőtlenség,és önzőség.De egyébként az orvosom is riogatott ezzel-azzal,hogy lehet baja lesz,hogy gyógyszer mellett fogant.Ezek után ki vállalta volna be?Így is nehéz,még mindig,viszont egy beteg babát apa nélkül felnevelni még nehezebb lett volna,úgy vélem.:(

2010. aug. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!