Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cigányok miért esnek könnyeb...

A cigányok miért esnek könnyebben teherbe mint a fehérek? 8.kerületi lakos vagyok, folyamatosan azt látom, hogy rengeteg a terhes köztük. Mondjuk nem is abortálnak annyit mint a fehér emberek. De nem is erre vagyok kíváncsi, többi lent.

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol lent?
2021. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert korábban kezdik. Ott 40 évesen már nagymamák és nem akkor tervezik az első gyereket.
2021. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy nekik miért könnyebb a teherbeesés? Miért működik jobban a hormonrendszerük vagy akármi? Míg a fehér nő keményen megdolgozik azért, hogy teherbe essen egyáltalán, addig a cigány nő folyamatosan potyogtatja ki magából a gyerkőcöket...
2021. szept. 15. 15:57
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
#3 én idős rómát nem igazán láttam még terhesen. Tizenéveseket és huszonéveseket a többedik gyerekkel igen, de 35-40 éves terhest alig.
2021. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes a válaszomat törölték a c. ozás miatt. Téged miért nem? 🙄
2021. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem védekeznek.
2021. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom a 8ker melyik részén laksz, felénk egy terheset se látni 😃


Bár nem biztos, hogy az immunrendszernek köze van a teherbeeséshez, de a legtöbb mezítláb van a játszón, ahol előző nap a hajléktalan odacsinált, isznak a szökőkútból, és bár van köztük igényes, de azért van olyan amelyik otthon is térdig koszban él. Egyiknek sincs soha semmi baja, suliban is emlékszem egyik se volt beteg, holott a fél iskola kidőlt stb...


Erős a szervezetük, mert ehhez van szoktatva születéstől kezdve. Szerintem, de nem tudom.

2021. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem esnek könnyebben teherbe, egyszerűen nem védekeznek, ennyi a nagy titok...
2021. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Semmi meglepő nincs ebben.

Genetika.

De gyorsabban is öregszenek, ha megfigyeled. Az ő biológiai órájuk gyorsabban ketyeg.

2021. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
gondolom nem szednek évekig hormonális fog.gátlót, meg azért tizen- huszonévesen vagy nagyon termékeny, ők meg már kezdik elég korán
2021. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!