Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed Ab-om volt. Következő...

Missed Ab-om volt. Következő mensó után már próbálkozni szeretnénk. Összejöhet a baba egyből?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem júliusban volt, augusztusban már pozitivat teszteltem, most 21.hetes vagyok és a babával minden rendben. Sok sikert és kitartást.
2008. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor te is csak egy mensiig vártál, vagy még azt sem vártátok ki??
2008. dec. 11. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mensiig mindenképp várni kell, ez jelzi ugyanis, hogy képes a fogantatásra a szervezeted. Egyébként azt mondják, hogy abortusz után nagyon meg tud nőni a fogamzőképesség.
2008. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tavaly novemberben volt, és februárban teszteltem pozitívat. Most pedig alszik a kiságyában a kislányom! Kitartás, és ne görcsölj rajta, sikerülni fog! Egy kalappal!
2008. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A baratnomnek is volot ilyen mutetje es nekem is,de az o dokija elfelejtette megmondani neki,h 3 honap pihit kell tartson,es masik honapban egybol terhes lett,de semmi bajuk sem volt(amugy atjott az en dokimhoz),es most van gyonyoru 6honapos kisfia.Mi megvartuk a 3 honap pihit+2 ho mire sikerult,de nallunk is minden OK,most mar csak azt varjuk h kibujjon a csoppem.

Amugy az en dokim azt mondta ,h a 3 honap jo lenne pihinek,de ha hamarabb teherbe esem az sem baj,majd jobban odafigyelnek ram...

Ugyhogy emiatt ne aggodj!

Sok sikert kivanok nektek!

40 hetes pocis

2008. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor azt hiszem jövő hónapban nekivágunk újra:)
2008. dec. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!