Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt szeretnem kerdezni, hogy...

Azt szeretnem kerdezni, hogy tapasztalt-e valaki olyat aki erzi minden honapban a peteereset, hogy az volt az elso gyanus jele a terhessegenek, hogy elmaradt ez a "fajdalom"?

Figyelt kérdés
En minden honapban megerzem, es most semmit nem ereztem pedig kb 1-2 nap elteressel de pontosan szokott jelentkezni. Menstruacios naptaram szerint mar 5 napja volt a peteeresem, meg ha kesett is 1-2 napot, akkor is 3 napja kellett volna lennie, de semmit nem ereztem belole. Szeretnenk a parommal babat, es remenykedem azert nem ereztem, mert osszejott.

2021. okt. 18. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem logikus. A peteérés bekövetkezése elengedhetetlen feltétele a teherbeesésnek.

Nem inkább a pms tünetekre gondolsz? Nekem azok voltak a legfőbb tüneteim peteérést követően, hogy puffadtam és fájt a mellem. Mikor teherbeestem a mellfeszülés csak később jelentkezett. De nagy jelentőséget nem tulajdonítottam neki, mert terhesség nélkül is volt olyan ciklusom, hogy elmaradtak a pms tünetek.

2021. okt. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igy hogy jobban belegondolok, eddig meg a pms tunetek sem jelentkeztek. Eddig az is minden honapban kb napra pontosan jelentkezett. Mindig menstruacio elott kb 2 hettel jelentkezett, meg 8 napom van mensiig es meg semmi jele.
2021. okt. 18. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig érzed a peteérést és most nem, az pont nem jó jel, mert inkább azt jelenti, hogy abban a hónapban nem volt peteérés (ez előfordul). Én is érzem mindig, abban a hónapban is éreztem. ĺgy ahogy feltetted a kérdést, nem igazán van értelme a dolognak.
2021. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is logikátlan a következtetésed. Lehet, hogy ez inkább egy anovus ciklus. Ha nincs ovuláció, nem lesz terhesség sem.

Szóval az, hogy nem érezted a peteérésedet, az inkább negatívum.

2021. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mikor terhes lettem a fiammal, nagyon fajdalmas es erős peteérésem volt,annyira hogy fel oran keresztul menni nem tudtam ugy hogy kihuzom magam. Még emlékszem eszembe is jutotr hogy ebből leher gyerek lesz. De egyebkent attol mert nem erzed meg lehet peteeresed es teherbe is eshetsz.
2021. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. 8 nap kesessel ugyan, de volt pe-em, ami nekem is nagyon fajdalmas volt. Minden lepesnel olyan volt mintha kest szurtak volna belem. Remelem baba lesz.
2021. okt. 26. 17:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvileg nov 4-en kellene megjonnie a pe-tol szamitva, de meg a pms tunetek nem jelentkeztek szerencsere.
2021. okt. 26. 17:22
 8/9 A kérdező kommentje:
En meg azt is jelnek tudom be, hogy tobb mint egy hete olyan faradt vagyok, a labaim mintha ki akarnank menni alolam, es sokszor hohullamaim vannak pedig fazos vagyok.
2021. okt. 26. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy összejöjjön 😊 majd írd meg.
2021. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!