Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 5-6 nappal jobb...

Ovuláció után 5-6 nappal jobb petefeszek szurkalas jelezhet terhesseget?

Figyelt kérdés
Furcsa nyilaló érzés amikor sétalálok, tusszentek, vagy nagyobb mozdulatoknal jelentkezik. Mitől lehet ez?
2021. okt. 20. 00:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Minden szervezet más és más ha nem tudnád. 😉
2021. okt. 29. 23:06
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

De, mióta Gyakorizom, azóta ezt is felírtam magamnak.

Pár napja valakinek az izomláz volt a terhestünete.

És itt ez mind teljesen normális, csak azok hülyék, akik csupán a késésből jöttek rá és akkor tesztelnek.

2021. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Aki már több mint 2 éve vágyik rá minden apró mozdulatra odafigyel. Egyébként a szurkáló erzes azóta se múlt el,hol egyik hol masik oldalt érzem,nem folyamatosan,időközönként.
2021. okt. 29. 23:13
 14/15 anonim ***** válasza:
3%

Jó, jó, én tényleg elhiszem, hogy aki 2 éve vár a babára, az megérzi a teherbeesést abban a pillanatban, ahogy megtermékenyült a petesejt, csak nyugodj meg.

Azóta azt érzed, ahogy a méhed nő és a szalagok nyúlnak, de jó, ha te mondod, akkor ez továbbra is ugyanaz a petefészek szurkálás.

Én már mindent elhiszek, hisz én már csak egy olyan biológiai selejt vagyok, aki nem érzi magában a sejtek mozgását.

2021. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%

Tök igaza van a 10esnek...

Gratulálok kérdező, a petefészek szurkálás maximum azt jelentheti hogy volt ovulació, elkezdődött a progeszteron termelés... Más nem történik a petefészekben... Ez is egy teljesen normális ciklusban minden hónapban történik, terhességet nem jelez.


6nappal ovulació után SEMMI tünet nem lehet, a petesejt még vándorol a méh felé ha megtermékenyült semmilyen hormon nem kezd el termelődni pluszban (hcg) persze a progeszteron igen, de az akkor is ha nincs megtermekenyules...


Szóval még mindig azt mondom nem, nem jelez terhesseget 6nappal ovulació után a hasszurkálás.

Mostmar az itt ott szurkálás lehet attól h nyúlnak a szalagok.

Boldog babavárást

2021. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!