Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lilyvel teszteltem, nagyon...

Lilyvel teszteltem, nagyon halványan ott van a 2. csík, csak sajnos nem tudom, hogy időben jött-e ki, vagy időn túl. Merjem elhinni?

Figyelt kérdés
Vérzésem csak kedden lenne aktuális, de valahogy úgy érzem ismét terhes vagyok. Gondoltam tesztelek. Csak Lilyt kaptam. Reggel szépen bevonultam a fürdőbe és elrendeztem a tesztet. De ahogy belemártottam a kisfiam felébredt, és be kellett mennem hozzá. Mire újból eszembe jutott a teszt, eltelt legalább 1 óra. Nagyon-nagyon halvány a csík, és most nem tudom mit gondoljak.
2010. szept. 3. 21:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
ismételd meg! ha van otthon még egy ha nincs akkor hétfőn vegyél!
2010. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
:) Ez logikus, és meg is fogom ismételni. Ma vettem Gabrielt.
2010. szept. 3. 21:59
 3/24 anonim ***** válasza:
46%

A halvány csík is csík.


Sosem lett második csíkom, csak akkor, amikor terhes lettem. El is tettem a teszteket, mind megvan, még most, több mint egy év elteltével is ott vannak a második csíkok, most már jócskán időn túl. :-)


Gratulálok!

2010. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2010. szept. 3. 22:05
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi!

Remélem tényleg van mihez gratulálni!

2010. szept. 3. 22:06
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez a teszt negatív
2010. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez a teszt egy csíkos vagyis negatív!Te hol látod rajta a másik csíkot???
2010. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen halvány csíkom volt,és most 7 hetes várandós vagyok. :) Én is látom azt a csíkot,ti miért nem kedves válaszolók?!Aztán beerősödött a csíkom 2 nap múlva. ;)
2010. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én bizony látom a második csíkot, baba lesz az:)
2010. szept. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
szia a tegnapi első vagyok. én csak szellemcsikot látok de ne legyen igazam!
2010. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!