Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptár szerint 2 napja késik,...

Naptár szerint 2 napja késik, de rendszertelen ciklus? Teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben 33,

Októberben 27,

Novemberben 34 napos volt a ciklusom.

Most decemberben 31 naphoz számol a naptár, 18.-án kellett volna megjönnie. 34. napon vagyok. Vagyis ma 3. napja késik.

Érdemes tesztelni már most? Vagy várjak még 1-2 napot?

Megjön érzés van napok óta, görcsölgetek, hányinger néha.


2021. dec. 20. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Rendszertelen ciklus esetén mindig a leghosszabb ciklussal számolunk. Ha idén a 34 volt a leghosszabb, akkor ha most 34. napon vagy, úgy nem 3 napos késésnél tartasz, hanem a ciklus utolsó napján. Holnap már nyugodtan tesztelhetsz a tesztben található utasítás szerint, reggeli első vizeletből, időn belül leolvasva.

Amit érzel, az egyelőre PMS.

2021. dec. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Predictor earlyvel tesutelhetsz, napközben is 1-2 óra pisiszünettel. Az már 5 nappal mensielőtt kimutatja.
2021. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor hasonló helyzetben voltam, én a leghosszabb ciklusomra rászámoltam még egy hetet, és csak utána teszteltem. Akkor is predictor earlyvel, csak a biztonság kedvéért :D

Szurkolok, hogy jó legyen, szerintem ma-holnap már amúgy tesztelhetsz egy érzékenyebb teszttel, annak ki kéne mutatnia.

2021. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Míg megyek majd haza a munkából, kigondolom, hogy vegyek - e tesztet és reggel ugorjak - e neki 😄

Jelentkezem ha megvan a teszt 😊

2021. dec. 20. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Azon ne gondolkodj, hogy vegyél-e. Ha van esély a terhességre, akkor tesztelni mindenképpen "illik".

A reggelt én kivárnám, mert akkor nem marad kétség, az már hihető eredményt ad biztosan. (Teszteltem már 6 hetes terhesen délutáni vizeletből olyan halványat, hogy ihaj - nem volt semmi gond, csak nem volt elég koncentrált a vizelet, pedig nem is ittam jóideig.)

2021. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága egy teszt, szóval ellőheted úgy, hogy hátha már pozitív. De nem maradsz le semmiről, ha vársz még. Döntsd el, hogy sikerorientált vagy kudarckerülő módon állsz hozzá.
2021. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen persze nem úgy gondoltam, hogy az a kérdés, hogy vegyek - e, hanem hogy ma vagy reggel csináljam meg. Most látom hogy elírtam, bocsánat 😊
2021. dec. 20. 14:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam egy tesztet, 10-es. Negatív lett.
2021. dec. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!