Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt elott 3 nappal...

A nemvárt elott 3 nappal csináltam egy ovulacios tesztet ami halvány két csíkos lett. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de az LH teszt mindig két csíkos, mivel bár a luteinizáló hormon szintje a ciklus végére visszaesik, de attól még van, így a teszt természetesen kimutatja.

Nem hiába találták ki a HCG tesztet, mivel human gonadotropin hormont terhesség esetén termel a szervezeted.

Igen, tudom, van ilyen babona, hogy az LH teszt "jósteszt", de ezzel az erővel akkor már dél-afrikai karmosbékára is pisilhetnél, ennél még az is megbízhatóbb.

2021. dec. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

miben?

ha terhességre vagy kíváncsi, HCG teszt a nemvárt napján.

ha ovulációra, akkor LH teszt az ovulációdat megelőző napo(ko)n.

2021. dec. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiu abrandok. Semmit nem jelent. Akkor mar inkabb 10es erősségű ocska olcso hcg tesztet csinalj, meg annak is tobb ertelme.


De egyébként ha tudod pontosan az ovut, egy predi mar sanszos h mutatja

2021. dec. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Nem várt előtt 3 nappal m@r a hcg is mutatja, ha van valami.

Nekem az lh teszt is mutatta,de amikor az lh n látszott, akkor halványan a hcg teszten is ott volt a 2.csík.

2021. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2021. dec. 29. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!