Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tiszta méhpempő tényleg...

Tiszta méhpempő tényleg rendszerezi a ciklust, helyreállítja a hormonokat?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusodat akarod rendbe tenni rendelj a netrol Womens Creamet. Ez termeszetes progeszteron.
2022. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
11es mert te kimered jelenteni hogy az a baj hogy alacsony a progeszteronja? És ha mondjuk pont magas és csak továbbront a helyzeten? Sztem a sok hókuszpókusz helyett jobban járnál egy hormonvizsgálattal, abból megmondják esetleg mivel van gond. Én pl ezekkel a csodaszerekkel csak mégjobban összekuszáltam a hormonjaimat, mikor nem szedtem semmit akkor állt helyre
2022. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Szedtem két hónapig... nekem bezavarta a mensimet, nagy görcseim voltak és fejfájások...
2022. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
12 te nagyon okos ez nem árt 😂😂😂 tájékozódj mielőtt dumalsz
2022. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Na, megint kiszólt a lyuk a gödörből
2022. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, orvosok tanulnak 10+ évet az egyetemen a hormonrendszerről stb., pedig bármi problémád van, csak méhpempőt kell enni és voilá, minden hormonod rendbe jön tőle. Ó, a kis hülye orvosok szerte a világon miért nem gondoltak erre??
2022. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Látom már nem mostani.. de nekem 2 havonta volt menzeszem ettem a méhpempőt és 33-29 napos lett a ciklusom ... Most viszont nem jött meg nem tudom miért lehet mert már nem eszem vagyis 1 hónapja nem eszem lehet azért vagy lehet mert sikerült a baba ....az utolsóban reménykedem.. mér várok vagy 2 napot aztán tesztelek
2022. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Womans cream-et én nem ajánlom, 1 éve szeretnénk babát, így nyilván azt is kipróbáltam. Az aránylag pontos ciklusomat eltolta, amíg abba nem hagytam a krém kenését nem akart megjönni, csak feszült a hasam... nyilván azt hittem terhes vagyok és ez egy csodaszer. Abbahagytam és aztán két napra rá megjött. Puff!

Most a méhpempőnél tartok. 1 hónapja szedem, azóta 2 napja késik.... tesztelni még nem mertem, de remélem nem járok vele úgy, mint a WTN krémmel.


#17 Veled mi újság?

2022. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!