Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az előző terhességem óta...

Ha az előző terhességem óta volt egy 28 napos 2, 24 napos és egy 25 napos ciklusom, szerintetek az ovulációs applikációban hány napot adjak ciklus hosszának?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Egy éves elmúlt a kisbabám, már csak esténként szoptatok és újra megjött.

Szeretnénk elkezdeni próbálkozni a következő babával.


Nyilván használok majd ovulációs tesztet is, de szerintetek ha egy 28-as 2, 24 es és egy 25 ös ciklusom volt, mennyit írjak az appba?


Tudom, hogy ez még változni fog, majd beáll rendszeresen a ciklusom, de akiknek rendszertelen még a menstrzáció, ők milyen számmal használják az appot?


Előre is köszönöm :)



2022. jan. 20. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt kell beírni, hogy mikor jött meg, számolja a ciklus hosszát. Amúgy átlagot számol, ilyen alapon egy kockás füzet is megfelel, app neked az életben nem mondja meg, hogy mikor ovulálsz.
2022. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kéri az átlagos ciklus hosszát :)

Tudom, hogy egy füzet is elég, de én személyesen egyszerűbbnek tartom az appot. Első babaval is azt használtunk. Tisztába vagyok vele, hogy átlag :D

2022. jan. 20. 08:32
 3/8 A kérdező kommentje:

Lényegtelen a kérdés :)

Ma reggel pozitívat teszteltem ! :D

2022. jan. 20. 08:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Pozitívat ovu teszttel, vagy terhességi teszttel?
2022. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Terhességi :D
2022. jan. 22. 22:05
 6/8 A kérdező kommentje:

Pedig eddig még nem is számolgattuk a napokat, csak úgy voltunk ha jönni akar, jön a következő baba :)

Úgy látszik nagyon szeretett volna :)

2022. jan. 22. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
De szuper, gratulálok!
2022. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2022. jan. 23. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!