Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 10-es érzékenységű teszt...

Egy 10-es érzékenységű teszt már kimutatta volna?

Figyelt kérdés

Eléggé félek, még sosem késett a menstruációm. A párommal 3 hete voltunk együtt, védekeztünk, ellenőriztük is. 17-én kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. Csináltam tesztet, 10-es érzékenységű facelle márkájút vettem. Fiatal vagyok, nem értek ezekhez. Vettem egy gyorstesztet meg egy tesztcsíkosat is. Mindkettő negatív lett. Nem tudom mit jelent hogy 10-es érzékenység, de gondolom kimutatta volna már, ha terhességről van szó, ugye?

Elnézést a buta kérdésért, nincs senkim aki értene ezekhez.



2022. jan. 22. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kimutatta volna már, ha terhes vagy. A stressz miatt is késhet.
2022. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg azért késik most. Nagyon ideges lettem miatta, hogy egy kicsit is késett, azóta meg főleg nem akar megjönni. Még mindig félek, hogy terhes vagyok, pedig már rég lennének tünetei, meg a teszt is kimutatta volna.
2022. jan. 22. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért lennének már tüneteid? 🤦🏻‍♀️
2022. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére tegnap este megjött, ennyire sosem örültem még menstruációnak :D
2022. jan. 23. 11:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!