Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi körül előtt barnás...

Mensi körül előtt barnás folyás, de sokkal kevesebb mintha mensi lenne, és nem görcsölök. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Párommal aktív nemi életet élünk, és a mensi időpontja előtt 2-3 nappal "jött meg", de ahogy fentebb írtam, nem görcsölök, és sötétebb színű, mensihez képest kevesebb mennyiséggel van dolgom vasárnap este óta. Ez lehet beagyazodasi verzes?


Reggel csinálok egy tesztet. Ha beagyazodasi, akkor már ki kell hogy mutassa?


2022. febr. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódási nem tart napokig sőt kb két törlésnél vehető észre.


Ettől független lehet terhes vagy viszont nem biztató, hogy vérzel...a barna is vér. Ne várj a teszttel, ha terhesség miatt ilyen a mensid akkor már most is pozi lesz... viszont akkor irán a doki, hogy kapj progi pótlást.

2022. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most kezd megjönni.
2022. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt volt, csak mensi előtt 3-4 nappal. Végül abbamaradt mire tényleg meg kellett volna jönnie. 1 napos késésnél reggel teszteltem, pozitív lett.
2022. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni! Nem vagy terhes!
2022. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!