Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késő peteérés esetében mikor...

Késő peteérés esetében mikor vált egyértelművé?

Figyelt kérdés

Az önzetlen, jóakaró válaszadókban bízva nem fogom bizonygatni, hogy fél éve mennyire várunk a kisbabára.

A tények tehát és a kérdés tehát:

Orvos által bizonyítva későn, a ciklus 19-20. napjan volt peteérésem. Néhány hónappal ezelőtt elkezdtem szedni a terhesvitamint, ami az addig 30-31 napos ciklusomat lerövidítette 25-26 napossá.

Az ovuláció előtt két majd egy napon kihagyva, az ovuláció napján voltunk együtt a párommal. Ebben a hónapban azonban különböző okok miatt megszakítottam a vitamin szedését úgy 2 hétre. Jelenleg a DPO 12. napján (a ciklus 31.napján) tartok, nem jött meg a menzeszem és/de negatívat tesztelek. Volt már valaki úgy, hogy hasonló cipőben mégis baba lett a dologból?

Igen, tudom, sok az ilyen kérdés és idővel úgyis kiderül, de ilyen esetekben az izgalom a tetőfokára hág!

26/n



2022. febr. 15. 09:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10.

Ez esetben marad a bizakodás.

Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

2022. febr. 15. 16:31
 12/15 Tanácstalan_lány ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem késői petereskor fogant a második baba. A teszt csak egy hetes késés után mutatta ki. Már azt gondoltam,hogy nem jött össze, aztán pozitívat teszteltem.

(Az első babánál menstruáció előtt 4 nappal erős pozitív csikom volt.)

2022. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A múlt hónap nem hozta meg a két csíkot, most viszont a tegnap délutáni és a ma reggeli teszt is egyértelműen pozitív! :) :) :)
2022. márc. 20. 07:27
 14/15 anonim ***** válasza:
gratulálok! 🥰
2022. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! 🥰
2022. márc. 20. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!