Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan segíthetném a teherbe...

Hogyan segíthetném a teherbe esésem? Nektek milyen praktikák váltak be?

Figyelt kérdés

Már nagyon vágyom egy újabb kisbabára. Szedek vitaminokat, iszok teákat (cickafark és palástfű), ovutesztekkel próbálkozom, de eddig nem sok sikerrel. Átlag heti 2-3 alkalommal bújunk össze, tehát ez is azért elég jó esélyekkel kecsegtetne, és mégsem kopogtatott eddig az új jövevény.

Még szoptatom a kislányom, szóval kétségbe nem esek, de azért szeretnék már újból teherbe esni.


Nektek mi vált be? Ötleteket gyűjtök :)


2022. febr. 23. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptattam még. A délutani szoptatast abbahagytam, mert már amúgysem igényelte igazán, csak éjszaka hagytam neki. Elkezdtem mio inozitolt szedni, ami segiti a peteerest, plusz baratcserje kapszulat is szedtem, az a prolaktin szintre van hatassal. Ez a hormon felelos a szoptatasert. 2. honapban terhes lettem.
2022. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En amig szoptattam nem jött össze.

Első terhesség elött próbálkoztam ilyen teákkal (baratcserje, cickafark) de semmi haszna nem volt. A doki erre azt mondta, hogy ugyan annyit is árthat mint amennyit esetleg használ (baratcserje pl cikluszavart). Miután abbahagytam a teákat, elkezdtem folsavat szedni, utana 2 honappal fogant meg a fiunk.


Másodiknál a szoptatast abbahagytam (mellette 7 hónapig próbálkoztunk) majd onnan a 2.hónapban szintén, hogy terhes lettem. Ott mar nem tettem erte a folsavon kívül semmit.

2022. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szexet kéne még kipróbálni.
2022. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Folsav + Aviva torna
2022. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoptatás abbahagyni. Amíg magas a prolaktinod addig elég kicsi az esély hogy összejöjjön.


(vitaminok teherbe esni nem segítenek, a gyógyfüvek meg többet árthat nak, mint használnak, főleg hogy még szoptatsz)

2022. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!