Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt lehet pozitív...

Terhességi teszt lehet pozitív attól hogy elázott?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 7 dpo-n (7 nappal ovuláció után). Van itthon egy rakat tesztem így gondoltam ellövök egyet 2. pisiből (előtte hajnalban voltam wc-n). Azt hittem tök nega lesz de legnagyobb meglepetésemre már 1 perc múlva látszott a csík, nagyjából egy óra múlva mikor teljesen megszáradt már egyértelmű rózsaszín csík lett rajta. A tesztre nem rápisiltem hanem pohárból öntöttem rá de így is mintha elázott volna. Valahogy nem tudom elhinni hogy 7 nappal ovu után pozi legyen ráadásul ennyire egyértelműen. Járt már így más is? (Az ovulációm ideje biztos mivel követett peteérésem volt - lh teszt, hőgörbe, ovus fájdalom - szóval az kizárt hogy előbb lett volna)

[link]


[link]



2022. ápr. 4. 18:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán, de a teszt maga lehet hibás.
2022. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez pozitív :)

Biztosan 7.dpo? Nekem kb 10.en volt ilyen

2022. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy 7.dpon ennyire egyértelmű pozitív legyen.
2022. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan, mivel követed a peteérésed?
2022. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd a hőgörbédet!Szerintem akkor is előbb volt kb.1-2 nappal az ovuláció,vagy valami el van számolva.
2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt nekem is 11. dpo körül volt ilyen. Csinálj 2 nap mulva ugyanilyen tesztet. Amúgy pozitív.
2022. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a görbém. Eredetileg 28-ára húzta be az ovut de amikor a mai adatot beírtam áttette máshova. 27-én volt az lh teszt annyira erős hogy a teszt vonal erősebb volt. A többi jelölt pozitív azért van pozitivkent feltuntetve mert akkor “csak” egyforma volt a ket vonal. 27-en delutan 3kor csinaltam a tesztet este 6kor jott az ovus fajdalom

2022. ápr. 4. 18:51
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján tuti nem 7.dpo!25 vagy 26-án lehetett ovu inkább és a hcg teszt is ezt erősíti meg!

Ez csak az én véleményem!Becsapósak az ovus tünetek.Velem is volt már,hogy mire éreztem az ovus fájdalmat,addigra vagy 3 napja elmúlt az ovu,mert úgy jött meg 14.napra.Szerintem ez 8.vagy 9.dpo!

A 19-ei hőleesés is fura nekem,de biztos van nagyobb szakértő itt!

2022. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy! Nem csak a teszt miatt ( ami egyértelműen pozitív) hanem trifázisos a görbéd,az is terhességre utal.
2022. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát a görbe alapján se 7. dpo-n vagy, hanem minimum 10.
2022. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!