Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztjeim reggelente erős...

Ovutesztjeim reggelente erős 2csíkosak, az estieknél halványabb a második volnal, elvileg nincs most peteérésem, adokim 9napja nézett meg uh-on. A laborom szerint normálisak a hormonjaim értékei, de akkor mégsem értem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 10:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Mitől erőscsíkosak a reggeli tesztjeim?Este meg halványabb...
2010. szept. 16. 10:33
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép a reggeli tesztről

2010. szept. 16. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is kiváncsi vagyok, mert én is így jártam, de én csak este néztem, de egy hétig pozi volt, aztán már nem néztem. De peteérésem nekem sem volt. A doki nem nagyon hitte el, azt mondta, hogy az nem lehet és ne teszteljek. Okosabb nem lettem, csak annyival, hogy ezek szerint ő sem tudja. Bocs, hogy nem tudtam segíteni, hátha más okosabb!
2010. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia!Te kaptál,vagy szedsz valamit ,hogy legyen peteérésed?Mert én kaptam clostyt 1havi adagot lettek is szép tüszőim,de nem ír fel következő havit ,azzal nyaggat hogy inkább fogyjak le...Na gondolhatod,mennyire szimpatizálok vele..épp most keresek magamnak másik orvost.
2010. szept. 16. 10:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azért sem értem,mert voltam vérvételen,minden hormonom rendben van....
2010. szept. 16. 10:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is igy kezdtem a reggeli ovutesztjeim pozitívak voltak és most 26 hetes terhes vagyok.Az ovutesztet lehet jóstesztként használni reggelente.ha továbbra is pozistív akkor csinálj terhességi tesztet is reggel mert nekem is így mutatta ki a terhességet mensi elött 5 nappal pozitív volt a terhességi tesztem.3+6 hetes voltam akkor. Sok szerencsét

2010. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, kaptam én is clostyt. Még nem kezdtem el, várok a mensire, nekem 3 hónapig fogja adni, hacsak nem jön a baba!!!!!
2010. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ovutesztet úgy tudom amúgy is délutáni órában kell elvégezni,mert mikor én vettem és kaptam hozzá használati utasítást abba benne van,hogy az Lh hormon reggeltől termelődik,tehát délután éri el a csúcsot ami irány mutató!
2010. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem lévohoz : Nem reggeli vizeletbol kell csinálnia Gabriel lh tesztnél is kulon kihangsúlyozzák állítólag legjobb délután 3-6 óra kozott ovu tesztelni. A reggeli vizelet jóval koncentráltabb így hamis eredményt mutathat.
2010. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy ovutesztje reggel pozitív lett és terhes volt, az jóstesztként használta, azt meg reggel kell csinálni, olvassátok el a babatervezők otthonán!
2010. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!