Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Pontosan 19 napja voltunk a párommal együtt védekezés nélkül, csak egyetlen alkalommal. A menstruációm nagyon rendszertelen és van, hogy egy hónapba meg sem kapom. Így a menetruáció késése nem biztos, hogy terhesség jele nálam. Vettem egy tesztet. Ha azt most megcsinálom,megbízható eredményt ad ennyi nap után esti pisiböl is, vagy inkább reggel csináljam meg?

2022. ápr. 28. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után már megbízható az eredmény este is.
2022. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináld meg most
2022. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Várjuk az eredményt.
2022. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megírom. Csak hát olyan okos goltam, hogy nemrég pisiltem így most kicsit még várok :D
2022. ápr. 28. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha úgyis várnod kell, várd ki a reggelt. Ennyin nem múlik semmi, és reggeli pisiből tutibiztos az eredmény. :) Nem fogsz azon stresszelni egy negatív esetén, hogy de mi lett volna reggel.
2022. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megvárom a reggelt. Utolsónak igaza van. Ha negatív lenne, tuti azon agyalnék, hogy lehet reggel pozi lett volna :)
2022. ápr. 28. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó védekezés nélküli együttlét 19 napja volt, pisilés után is bármikor pozitívat mutatna ha baba lenne a dologban!

Én mikor pozitívat teszteltem nem hittem el ezért szaladtam a gyógyszertárba és vettem még kettőt, hogy biztosra menjek! Egy percet se tudtam varni és azonnal el használtam! Rögtön pozitív lett 😊

14 nap után biztosat mutat a nap bármelyik szakaszában!

Nem derült ki az írásodból de ha boldoggá tenne a pozitív teszt akkor szurkolok:))

2022. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor mégis megcsinálom alvás elött, úgyse fogok tudni elaludni még meg nem tudom. Csak megvárom, hogy lefeküdjön a párom :)

Direkt nem védekeztünk és ha baba van, nagyon örülni fogunk neki, de ha nem jött össze, az se baj :)

2022. ápr. 29. 00:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Na hajrá, várom a fejleményeket 😘
2022. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos full negatív lett 😕 Nem baj, rendeznem kell a menstruációmmal a gondokat, utána csak összejön. Van már idöpontom dokihoz.

Köszönöm mindenkinek aki írt, aranyosak vagytok ❤️

2022. ápr. 29. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!