Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérjés nyálkával...

Tojásfehérjés nyálkával kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem volt tojcsis nyákom, de most igen Iszom már pár napja a kptetőt, amit egy knyvben olvastam.

Szerintetek?


2010. szept. 17. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Huhhh nemn igazán értem a kérdést - velem van a baj? :(
2010. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de én nem hiszek az ilyenekbe. Lehet bennem van a hiba. Valakinek nincs peteérése, vagy nincs tojcsis nyákja issza a köptetőt és máris lesz???? Ugyanmár!! Szerintem ez csak hülyeség. Lehet hogy anélkül is lenne tojcsis a nyákod, csak most úgy gondolod hogy húú ez biztos a köptetőtől van, milyen csodaszer! Bocsi ha megbántottalak nem állt szándékomba csak a véleményemet írtam le.
2010. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy attól-e, mert szedek clostit is, macát, ginseng royal jellyt, és ez a 3. clostis hónapom, gondoltam kipróbálom azt, amit az egészséges táplálkozással a gyermekáldásért c knyvben, és még sok helyen olvastam.

Külnben nem egy olyan TERHESGRBÉT láthatsz a babatervezőkn, ahol itták a Robitussint.....

Ha nem hiszel benne, belinkelhetem.

2010. szept. 17. 08:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi mégegyszer tényleg nem akartalak megbántani a hozzászólásommal vagy ilyesmi. Ez az én véleményem, a te vélemyényed megint más én tiszteletben tartom. De ennyi erővel azt is mondhatnák hogy minden nő aki terhes akar lenni, igya a robitussint. Hát köszi de én nem. Nem mondom hogy nem jó, de azért mégis csak gyógyszer. Én inkább vitaminokat szedek és próbálok egészségesen élni. Mégegyszer bocsi! De visszatérve a kérdésedre lehet, hogy attól van tojcsis nyákod, nem tudom én még nem használtam.
2010. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

Van amelyiken a Robitussin szerepel, van ahol a pre-seed sikosító.

[link] szintén Robitussin....

2010. szept. 17. 08:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Sose volt tojásfehérjés nyákom,mégis terhes vagyok.A Robitusinban meg nem hiszek...szerintem hülyeség.
2010. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A MACA az nem férfiaknak való potencianövelésre?Azt ,mire szeded?
2010. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A maca az nemcsak férfiaknak jó, nők is szedhetik. Ugyanúgy segíti a peteérést. Itt tbbeknél olvastam, hogy mindketten szedik.
2010. szept. 20. 12:36
 9/10 A kérdező kommentje:
2010. szept. 20. 12:38
 10/10 A kérdező kommentje:
2010. szept. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!