Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy év sikertelen próbálkozás...

Egy év sikertelen próbálkozás után teljesen el vagyok keseredve, van ebből kiút?

Figyelt kérdés
30 éves múltam és sajnos egy éve nem jön össze a baba. A munkahelyemen is fenyegető a helyzet és lassan teljesen elfogy az erőm és a kitartásom, teljesen reménytelennek látok mindent. Tudom, hogy nem kellene "rágörcsölni", de azt hiszem nem kell bemutatnom azt, hogy telnek a hónapjaim a pé-től az első menstruációs jelig. Egyszerűen nem tudok másra koncentrálni, pedig nagyon próbálok.
2008. dec. 18. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy orvosnál jártál-e, "belőtték-e" a ciklusaidat, voltak-e szervi bajokat kizáró vizsgálatok, stb.

Ha csak úgy "magatoktól" probálkoztatok, szerintem nem kel elkeseredni, nálunk 2,5 évig ment a próbálkozás, aztán csak sikerült. (nem jártunk orvosnál)

Ha még nem voltál dokinál, akkor keress fel egy jó orvost, aki segít...egy év után még ne add fel!

Munka után pedig próbálj kikapcsolódni, sportolni, akármi...figyelemelterelés...

Szurkolok!!

2008. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én vérvételen már voltam, ahol minden rendben volt és a párom is volt spermavizsgálaton szintén jó eredménnyel. Kaptam Clostit is, amit már szedtem 3 hónapon keresztül, majd szünet és most ismét magasabb dózisban. Viszont nekem még soha nem vizsgálták azt, hogy van-e egyáltalán pé-em?! Vagy az idén, vagy januárban meg akarom csináltatni az átjárhatósági vizsgálatot is.
2008. dec. 18. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeretném tanácsolni,menjetek el a János kórházba,vizsgáltassátok ki magatokat teljesen,kb egy hónapot vesz igénybe,mindenre fény derül.mi 3 évig várakoztunk a kicsire és sajnálom, hogy nem elöbb mentünk el ide.Két hónapra rá kisbabát várok...Most 14 hetes kismama vagyok.Átérzem a fájdalmadat és utáltam, hogy mindenki azt mondja türelem, meg ne görcsölj majd jön.Ez nem így van...Én mindenkinek azt tanácsolom menjen el ide,és vegye kezébe a dolgokat.Nagyon rendesek is!!!Nekem az első inszeminációm sikerült!!!Drukkolok!!!

2008. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, ilyenkor már az is jó, hogy van aki megért! Sajnos Pestre én nem tudok menni, de bízom benne, hogy talán Pécsen nekem is tudnak majd segíteni!
2008. dec. 18. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is 30 vagyok és pont most lesz egy éve hogy nem kopog a gólya. Dettó munkahely, most költöztem más város, má munkahely, de már csak a baba érdekel. Mellesleg a baba helyett 2 hónapja megoperáltak kivették a fél petefészkemet és mellé kaptam egy bájos endometriózist.

De NEM ADOM FEL.:)

Neked sem szabad. Nekem már orvos mondta hogy soha nem lehet baba. Mondta hogy spontán ne is álmodjak. És most a műtét után most volt egy nagyon halovány pozitívam. Ami még korántsem biztos hogy baba, lehet csak a hormonok játszanak. De erőt ad, hogy van remény.

Ha rendben vagytok, akkor a lényeg hogy szeressétek egymást. Jönni fog, biztosan.


Nagyon szorítok Nektek....


Puszi

2008. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 7 évig próbálkoztam sikertelenül, aztán elmentem akupunkturistához és úgy rendbetette a hormonjaimat h még abban a hónapban teherbe estem. :) Már 6 hónapos a kislányunk. :) sok sikert!
2008. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Újra én vagyok az utsó!


Most olvastam a kommented hogy Pécs.... Jobb nem is lehetne. Én most költöztem Pestre itt tönkrevágtam. Onnan költöztem fel. És ismerősöktől csak jót hallottam az ottani dokiktól. Stzintén ilyen betegségekkel már lombikon Pécsen elsőre és 3 babát sikerült 32 évesen az ismerősömnek(persze egymás után). Ő mesélte nekem, hogy Pécsen a lombik után mentővel vitték haza, mert nem engedték felkelni, hogy biztos legyen. Itt Pesten meg aki feljött egy óra múlva mehetett a délibe aztán haza. Persze tisztelet a kivételnek én is lehet scak rosszkor voltam rossz helyen. De nekem csak ez az egy életem van.

Szóval a legjobb helyen vagy szerintem...

2008. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs kicsit zavart volt, de ez az este úgy látszik már ilyen.

Ha van kedved beszélhetünk priviben.

2008. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok!!!valaki segittsen legyenkedves!!!párommal régotaszeretnénk gyermeket.de nemnagyon jön össze,ma m,egjöttneeki,elégsokatszeretkeztünk és miután benne élveztem el..azota folyamatossan folyik... ez normállis???az megszokottol furcsábban...
2008. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!