Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok így egy terhessé...

Bevállalnátok így egy terhességet?

Figyelt kérdés

Férjemmel szeretnénk 2. babát, de első terhességem alatt egy jóindulatú daganatot találtak nálam, amivel még akkor meg is műtöttek. Ezzel további teendő nincs, meggyógyultam. Az orvosom valószínűnek tartja, hogy a terhesség miatt alakult ki, és nincs kizárva, hogy egy újabb terhességtől újra előfordulhat, akár ennek a daganatnak egy agresszívebb fajtája is.

Ti kockáztatnátok?


2022. máj. 15. 07:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
27%
Én igen.
2022. máj. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%
Ha idegeneket kell kérdezni, ne vállald. És ez nem rosszindulat...
2022. máj. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Kinek éri meg ezt megkockáztatni és miért? Egy nem létező meg nem született gyerekért?

Mi van, ha megtörténik amit az orvos mond?

Te meghalsz (valószínűleg kínok-kínja között), a gyerekek anya nélkül maradnak, a férjed a szerelme nélkül marad ráadásul 2 gyerekkel egyedül.

2022. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

normális embereknél ilyen helyzetben ez fel sem merül.


a férjed is megér egy misét, hogy kockáztatna téged egy nem létező emberért.


eszembe se jutna a baba, hogyha tudnám, hogy a feleségemnek ilyen jellegű problémái lehetnek belőle.

2022. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%

Örökbe fogadas nem opcio?

Nem vallalnam be igy a terhesseget egyaltalan

2022. máj. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

Megkérdeznék másik orvost is. Utána mennék, hogy van alapja a feltételezésének és tényleg a terhesség tehet róla, vagy találgat.

Ha az én orvosom mondaná ezt, aki a nőgyógyászati onkológiai esetekre specializálódott klinikai igazgató nemzetközi elismertséggel, akkor hallgatnék rá.

2022. máj. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%
Persze, mivel biológusként valószínűleg többet tanultam a rákról, mint egy nőgyógyász és tudnám, hogy nem s terhesség, hanem legfeljebb a hormonok okozhatták a jóindulatú elváltozást, aminek annyi negatív hatása van, mint az egyébként teljesen gyakori striáknak, cukorbetegségnek stb-nek, ami miatt viszont senki sem gondolkozik rajta, hogy ne akarna több gyereket. Úgyhogy persze, hogy bevállalnám
2022. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
Én is elmennék másik orvoshoz is. Ha ott is azt mondanák, hogy hajlamosít a terhesség a kiújulásra, akkor nem vallalnám.
2022. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok hatására alakulhat ki daganat. Akinél egyszer kialakult, ott ugye fokozottan kell figyelni. Ezért mindenképp több orvos véleményét kérném. De valószínűleg inkább nem vállalnék még egy gyereket.
2022. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 babyboom567 ***** válasza:
100%

De miómád volt, vagy valami egyéb?

Mert nem mindegy.

Miómával nők milliói szaladgálnak, úgy hogy nem is tudnak róla.Nekem is volt terhesen egy nagyon pici, mire megszültem eltűnt.(a 6 hetes kontrollon nem találta a doki már meg)

2022. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!