Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vizsgálom a nyákomat, nem...

Ha vizsgálom a nyákomat, nem szedem ki a termékeny nyákot?

Figyelt kérdés
Minden nap vizsgálom a méhnyaknál hogy milyen a hüvelyváladékom. Amikor termékeny nyúlós nyákom van, és én kiszedem attól még marad ott? Rontok ezzel a teherbeesés esélyein?

2022. máj. 17. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ma most néztem fel először ide, de 10 másodpercen belül a második irgalmatlanul buta kérdést olvasom. Ugratsz, ugye?
2022. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
hanyok 🤮
2022. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Gondolj bele józan paraszti ésszel...

Ameddig te az ujjaddal felérsz, annál jó esetben a párod szerszáma feljebb ér, tehát a sperma alapból feljebbről kezdi meg az útját,mint ahova te elérsz kézzel.

De egyébként sem lehetséges, hisz folyamatosan termelődik nyák, nem tudod kiszedni...

2022. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Biológia óra helyett hol voltál?
2022. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted a nyák kifogy mert kiszedsz belőle valamennyit?Remélem alapos kézmosás van előtte is és utána is mert fertőzés veszély azért van úgy rendesen mert nyúlkálsz magadnak felfelé.

A 3-as nagyon jól írta hogy a párod szerszáma beljebb kerül mint az ujjad.

Ennyire akarod a babát?Megértem mert nekünk sem sikerül de ez már kicsit sok nekem is.

Sok szerencsét azért!

2022. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ugye tudod, hogy nem a nyák az, ami termékeny? Az csak egy közvetítő anyag gyakorlatilag.. Atyaég..
2022. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg vannak olyanok, akik ilyet csinálnak?


Na, így szedsz össze egy jó kis fertözést, hogy a méhnyakadnál tirkálsz.

2022. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Honnan jön ez a sok hülye nő???

Te jóságos Atyaisten.

Mi a rossebbnek nyúlkálsz a méhnyakadhoz te okos?

2022. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

🥺


[link]

2022. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem szeded ki...

De hogy kicsit a kérdező mellett is szóljak, mi 3 évig védekeztünk termékenységtudattal, majd megfordítottuk babatervezésnél. Abban bennevan a méhnyak és a nyák vizsgálat. Megnyugtatok mindenkit, soha nem szedtem össze semmilyen fertőzést, amiért szinte napi rutin volt a "magamban nyulkálás". :D

2022. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!