Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségetekre lenne szükségem.

Igaz, rohadtul stresszelek most a vizsgaidőszakom miatt, de már 5 napja késik, reggelente émelygek és (mások beszámolása szerint) hangulatingadozásom is van. 2 napja csináltam tesztet, ami negatív lett, de este csináltam, mivel olyat vettem, ami a nap bármely szakaszában használható elvileg. a párommal egyébként nagyon figyelünk a védekezésre, minden együttlét előtt&után ellenőrizzük, semelyik alkalomnál nem láttuk, hogy kilyukadt volna az óvszer vagy bármi ilyesmi. Szerintetek mennyi az esélye, hogy (ne adj isten) teherbe estem? Lehetséges hogy mindez csak a stressztől van?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. máj. 26. 21:02
 1/8 anonim válasza:
86%
Egy újabb tesztet kellene csinálni, de most reggel az első vizeletből, mert annak a legmagasabb a hormontartalma. A késés lehet a stressztől, az émelygés meg a reggeli vércukor ingadozástól is.
2022. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem szakadt ki a gumi, nem rakta be "naaa csak az elején pár húzásra hogy érezzelek" sem gumi nélkül akkor 0.0% az esélye hogy terhes vagy. Feleslegesen stresszeled magad.
2022. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1: 5 nap késés után már tök mindegy mikor csinálja a tesztet.


Inkább más miatt késik de nem terhesség.

2022. máj. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes !
2022. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
99% hogy a stressz a probléma.
2022. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!:)
2022. máj. 27. 20:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál rendesen folyadékot, az is okozhat émelygést ès reggelizz rendesen. :) Valószínűleg nem vagy terhes.
2022. máj. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fárasztó96 ***** válasza:
Stressz... (nálam stressz esetén elöbb szokott megjönni pár nappal) Cukorra figyelj oda, okozhat az is émelygést- hangulatingadozást!
2022. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!