Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 6 nap múlva lesz...

Elvileg 6 nap múlva lesz ovulációm, viszont tegnap meg ma is szurkál a hasam alja. Eddig nem foglalkoztam vele viszont ez már a második napja.. Lehetséges hogy korábban van pé.m?

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalt hasonlót ?

2022. máj. 30. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az "elvileg"-ből feltételezem, hogy csak naptárral, a ciklus közepére besaccolva "követed" a peteérésed.

Igen, így könnyen megeshet, hogy nem akkor van, amikor a nagykönyv szerint lennie kellene...

2022. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen nem szoktam ovu tesztet csinálni, mert még csak pár hónapja kezdtünk bele a baba projektbe. És ez most furcsa hogy tegnap is meg ma is szurkáló érzésem van mert ez szerintem korai. Viszont valós érzés nem csak rágörcsölés stb. (Mellesleg nemrég voltam orvosnál minden rendben van, vér és vizelet is .)

Persze a neten mindent lehet olvasni amit csak akarsz…

Így gondoltam ide írok hátha valakinek van valamilyen tapasztalata.

(Bár az nem lenne gond ha tegnap vagy ma lenne pé mert tegnap voltunk együtt.🤗)

2022. máj. 30. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy egy általános vérkép és vizelet rendben van az semmit nem jelent, nemkülönben a matematikai átlagot vevő alkalmazásokat is dobd ki a fenébe.

Sőt, az sem mérvadó, ha egyszer szúrkálást érzel, bármi mást is jelenthet.

Ha csak pár hónapja próbálkoztok pont elég, ha védekezés nélkül szexeltek rendszeresen!

2022. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8. napi együttlétből lettem terhes 32-35 napos ciklusokkal. Lehet előbb ovuláció, mint középidő és két ciklusban is lehet eltérés, hogy mikor van. Ha még most kezdtétek simán elég ha csak nem védekeztek és együtt vagytok.
2022. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!