Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a Facelle...

Lehetséges, hogy a Facelle hamarabb mutat pozitívat mint a Predictor Early?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 2 nappal nemvárt előtt. Reggel ugyan abból a pisiből a Facelle azonnal pozitív lett, ahogy szívta fel a pisit már látszott is a rózaaszín csík. A Predi pedig szerintem negatív. Mintha lenne rajta valami de csak ha forgatom úgyhogy vehetjük negatívnak. Facellet tegnap reggel is csináltam már akkor is volt rajta második csík de az még olyan halovány volt hogy negatívnak vettem. Csatolok képet a ma reggeli tesztjeimről és a hőgörbémről is


[link]


[link]



2022. jún. 6. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
én még ezt is negatívnak venném (de ez én vagyok), mivel még van idő a mensiig. bármi lehet. tesztelj 2 nap múlva aztán kiderül. 🤷‍♀️
2022. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Én látom halványan a Predictoron is, rózsaszínes, elég biztatóan néz ki a hőgörbéd is, meg a Facelle is. Persze az a biztos, ha nem jön meg, addig sajnos bármi lehet, de ezt te is biztosan tudod :) Drukkolok.
2022. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
A predin is ott van halványan
2022. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a facelle tesztre nem adnék,nekem rengetegszer volt csíkos ,és semmi nem volt.Más tesztek negatívak voltak,amikor a facellen jól látható csík volt.így nem lehetett kémiai.
2022. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon halvány a Predi.Sokan panaszkodnak rá meg a Facelle-re is.Nekem a Facelle mindig bejött.A Predit nem próbáltam.

Szerintem 2 nap múlva nézd meg újra.Ha van valami akkor erősödnie kell mindkét fajta tesztnek vagy vegyél Benu Livsane tesztet 10-eset.

2022. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen valójában úgy is csak az idő dönti el mi lesz. Volt már kémiai terhességem sajnos tudom milyen :( van még itthon egy Facelle meg egy Predi holnap reggel megcsinálom aztán ha erősödik akkor veszek livesane tesztet kedden
2022. jún. 6. 12:38
 7/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy az előbb visszakerestem azokat a fotókat amiket akkor csináltam amikor a lányom fogant. A facelle akkor is hamarabb pozi lett mint a predi csak akkor felváltva teszteltem szóval nem tudom milyen lett volna ugyan abból a pisiből viszont amikor ugyan ilyen volt a facelle teszt mint ma akkor másnap lett a predin egyértelmű két csík előtte való nap lehet nem is láttam volna rajta semmit
2022. jún. 6. 12:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél kérdező?
2022. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
miújság? megmutatod a teszteket, ha csináltál?
2022. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen megcsináltam és telsejen negatív lett mind a kettő 😕
2022. jún. 7. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!