Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet hogy a 25mIU teszt...

Létezhet hogy a 25mIU teszt előbb mutat pozitívat mint a 10mIU?

Figyelt kérdés

Holnap kellene nem megjönnie. Ma reggel csináltam egy predictort és egy facelle kazettás tesztet mind a kettő negatív lett. Ugyan abból a pisiből csináltam egy mülleres Duchesse tesztet is ami ugyan úgy néz ki mint a facelle csak lila a tokja és 25mIU érzékenységű, az pedig halvány pozitív lett. Gondoltam hibás lehet a teszt de mivel délelőtt 11 és este 6 között nem voltam wc-n gondoltam csinálok még egy ilyen mülleres tesztet ami legnagyobb meglepetésemre szintén pozitív lett viszont erősödött a csík. A reggeli mülleres tesztet kb 3 hónapja vettem a délutánit pedig ma. Szóval nem egy “alomból” vannak ráadásul csináltam már többször ilyen tesztet és mindig egyértelműen negatív volt soha nem lett rajta második csík. Ja és a legfontosabb, a második csík 3 percen belül jött ki, sőt le sem telt a 3 perc….


[link]



2022. jún. 7. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ezen a képen nincs kétcsíkos teszt...
2022. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
még szétszedve is negatív
2022. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Valami csík van ott, de én nem élném bele magam. Bármi lehet.
2022. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem negatív mindkét teszt (legalábbis most még) Képen én inkább szürkének látom a teszt csíkot rózsaszín helyett. Ha tuti holnap jönne meg a ciklusod szerint, akkor egy 10-es tesztnek már mutatnia kéne ennél jóval erősebben.

Ha holnap se jön még meg tesztelj újra. Sok sikert!

2022. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek negatívak egyelőre.
2022. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Ezek negatív tesztek, így a kérdés lényegtelen.
2022. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Ezeknek már mindegyiknek egyértelműen mutatnia kellene, ha sikerült volna.

Feleslegesen ne áltasd magad, ha holnapra nem várod, akkor ez így egy sikertelen hónap lesz, és ezt te is tudod.

2022. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ma reggel újra teszteltem, a Duchesse teszt ugyan olyan lett mint a tegnap délutáni ezért csináltam egy kazettás x-epil tesztet is. Hát az is halvány pozitív lett.

[link]


Nem is jött meg reggelre mondjuk máskor már előtte 1-2 nappal szoktam pecsételni meg görcsölni, most semmi…

2022. jún. 8. 06:28
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez is negatív
2022. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Látom hogy mit látsz a teszteken, de én nem látom színesnek a csíkot. Én egyenlőre mindegyiket negatívnak mondanám
2022. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!