Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menstruáció előtt pár...

Aki menstruáció előtt pár nappal esett teherbe, milyen jeleket tapasztalt magán ami miatt gyanakodni kezdett?

Figyelt kérdés

Volt menstruáció? Ha volt átlagos volt, vagy volt valami szokatlan?



Köszi a válaszokat!



2022. jún. 17. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A barátnőm lett így terhes, a mensinél nem tapasztalt eltérést viszont rá két hétre nagyon égett a gyomra és viccből mondtam tuti terhes. Pár napig piszkáltam vele majd pozi lett a tesztje.
2022. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg
2022. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Itt gyakorin mindenki végig menstruál és már ovu előtt érzi a terhestüneteket is.
2022. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg. Rendszertelen a ciklusom (ezért is fogant meg akkor), így én csak a következő kimaradásnál teszteltem, akkor erős pozitív lett. 😊
2022. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendszertelen ciklus. A próbálkozás miatt felborult. Átlag 30 nap volt, ez kitolódott 45-48 napra is. Így volt “mensi időbe ovu” a ciklus 30. napja körül. De mivel LH teszteltem teljesen végig így tudtam.
2022. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 20. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!