Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhamarkodtam, vagy valoszinus...

Elhamarkodtam, vagy valoszinusege, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
kb 22-en kellene menstrualnom(ciklus.hu),szeretnenk babat es kb 1 hete feszul a mellem. ma delben teszteltem egyet e s negativ lett...tudom, hogy ha kesik akkor kellene tesztelnem, de ...
2010. szept. 20. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg korán teszteltél, a mellfeszülés nagyon jó jel, feltéve ha nem csak rákoncentráltál....:)...

1-2 nappal előbb van esélye h kimutatja a teszt, de annak is van h nem, lehet holnap már kimutatná, de szerintem várd ki azt a két napot, tudom nehéz, de ha ott a baba, akkor ott is marad! sok szerencsét!

2010. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már a nemvárt előtt teszteltél, akkor reggeli, első vizeletből kellett volna.
2010. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, igen most látom, h délben teszteltél, reggel kellene.....én egy nappal előtte reggel teszteltem és és a pozitív eredmény most itt rohangál és nem akar aludni....:)
2010. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, tudom, hogy reggel kellene, el is hataroztam, hogy csak akkor tesztelek, ha kesik, de egyszeruen urra lett rajtam ma delben...remelem azert meg lehetek babas... meg jo 2 nap van a nem vartig
2010. szept. 20. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Túl korán teszteltél, és tényleg reggeli első vizelettel kéne! Ismételd meg később! A mellfeszülés meg nem jelent még semmit, az a mensi előtt, meg pé után szokott lenni, nem csak terhességnél.
2010. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!