Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás mikor jelöl terhess...

A barnázás mikor jelöl terhességet? Nektek volt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon rendszertelen a menstruációm. Általában 35 napos. Most a ciklusom 40. napja van és barnázást észleltem. Derékfájás, mellérzékenység, pms tünetek is vannak nagyjából. A barnázás a beágyazódás jele? Menstruáció ideje van most, már késik is. A legutóbbi aktus 24 nappal ezelőtt történt, védekezéssel és megszakítással egyben ciklusom 16. napján, ha beágyazódási barnázás lenne, az már hamarabb megtörtént volna? Szerintetek meg fog jönni? Mennyi esélyem van most erre a nem kívánt terhességre?

2022. júl. 6. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem kívánt akkor miért nem lehet védekezni?

Egyébként ha most kell megjönnie es barnázol akkor hogy lenne beágyazódás? Kicsit utána kéne nézni a biosznak.

2022. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy védekeztünk, tehát védekezés plusz megszakítás, mielőtt elment. Bent csak óvszerrel.

Ezeket tudva remélem a stressz miatt késik.

2022. júl. 6. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakadt ki akkor nem vagy terhes.

Szerintem kezd megjönni mert már barnázol és vannak tüneteid.

2022. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
A vérzés nem terhesség jele. Ha óvszert használtok, és még azzal sem élvezett beléd, kizárt, hogy terhes legyél. Meg fog jönni.
2022. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek aggódsz egyátalán?? ??? Vagy nem írtál le mindent, kiszínezted a történetet, vagy tényleg nem értem..
2022. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt ki a gumi nem leszel terhes

Ha gumi nélkül megszakitással szexeltek lehetsz terhes

Nekünk is így jött össze!


Védekezzetek!!

2022. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvart előtt 4 nappal. Tényleg csak pár csepp barnás valami latszodott a tisztasagin. Éjjel. Akkor BIZTOS VOLTAM BENNE
2022. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!