Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovu teszt Mikor...

Pozitív ovu teszt Mikor legyünk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ezek az elmúlt 4 nap ovu tesztjei szerintem a mai a teljesen pozitív viszont tegnap is együtt voltunk.

Érdemes mai is szexelni vagy rá ér holnap?

Görbét nem vezettem mert 2 műszakban dolgozom hol ilyen hol olyan a hőm.

Köszönöm:)


[link]


2022. júl. 7. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Igazából a teszt nagyon jó, de ugye hőgörbével még jobb annak, aki tudja vezetni rendszeresen, mert az ovuteszt csak magát az LH-csúcsot jelzi, a hőgörbe viszont jelzi utólag azt is, hogy megrepedt-e a tüsző. Én most a kivárásos fázisban vagyok, hogy fent marad-e a hő, egyelőre elég lassan emelkedik, remélem holnapra érzékelhető lesz egy nagyobb hőugrás.

Egyébként megfogadtam, hogy ez az utolsó ilyen nagyon odafigyelős hónap. Utána elengedem, aztán lesz ahogy lesz, együtt leszünk 2 naponta a vélhető ovu időpontja előtt és után, hátha az segít, ha lazábbra veszem :) megy a drukk mindenkinek 🤞

2022. júl. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nekem 8-9.én full pozi volt az ovu teszt aztán már nem néztem mikor lett negatív.

Tegnap este egy jól látható halvány pozitívat teszteltem ami ma reggel alig látható halvány pozitív és nagyon sok mensis tünetem van...megyek ma orvoshoz az előző vetélés miatt az első tesztnél kell.. drukkolok nektek

2022. júl. 25. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!